Jak to działa
Przejdź do gry Arena Mody
Arena Mody
5.0 1 775 0
21.01.2018

Moje myśli na temat gry

Witam.

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat gry arena mody. Gram na serwerze od ponad 2 lat z początku gra nie miała dla mnie żadnego znaczenia była dla mnie zabijaczem czasu w końcu stała się nudna. Pewnego dnia trafiłam do klubu, gdzie pogląd na grę całkowicie się zmienił, nie była to już tylko gra, która zabija czas, lecz miejsce, gdzie można spotkać wspaniałych ludzi porozmawiać z nimi i wspólnie dążyć do doskonałości.

Gdyby nie klub nie grałabym w grę. Z czasem staje się zbyt monotonna, jednak w klubie zawsze coś się dzieje i to chyba tylko klub sprawił, że dalej gram z pasją.

Grę urozmaicają różnego rodzaju ewenty niektóre lepsze niektóre gorsze, z wielu z nich można zyskać wiele fajnych ciuszków i mebli z innych liczysz na szczęście jednak bez diamentów zbyt wiele nie zdziałasz.

Myślę, że gra jest dobra pod warunkiem, że się dobrze trafi do klubu gdzie wchodzi się z przyjemnością, a nie z przymusu, żeby nie stracić nagród z koła fortuny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Statystyki:

Statystyki:

Tutaj wygląda to tak, że porównywane są statystyki "moje" oraz przeciwniczki. Wygrywa osoba, która ma większe statystyki. Jednak czasami pojawia się problem. Jeżeli przeciwniczka załaduje bonusy do popularności, to my nie widzimy ile wynoszą jej statystyki.

Wytłumaczę na moim przykładzie.

Po prawej stronie widzicie moje statystyki widoczne na profilu. Wy wyzywając mnie na pojedynek, widzicie te po prawej stronie mimo tego, że obecnie posiadam te po lewej. Nie wiecie, jakie mam statystyki wbijając bonusy, więc gracie ze mną w ciemno tak samo ja gram z wami.

Kiedy możecie spodziewać się, że jestem silniejsza niż zwykle? To proste, przy okienku po prawej stronie, w prawym górnym rogu pojawia się strzałka wskazująca, że mam włączone bonusy popularności, może również pojawić się ikonka auta, wtedy są odpalone bonusy z autem, które można łączyć ze zwykłymi bonusami. Tak więc nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moim zdaniem gra Arena Mody jest dosyć ciekawą grą, warto zajrzeć na serwer i na chwilę się rozgościć jest wiele miejsc do sprawdzenia takich jak garderoba, w której mieści się 100000 i więcej ubrań a do tego jeszcze ubrania od zwierzaków. Tutaj naprawdę można powiedzieć, że nie ma się w co ubrać, a na znalezienie stroju trzeba poświęcić troszkę czasu. Można zwiedzać kluby w poszukiwaniu chłopaków, zajrzeć można również do centrum przyjęć, gdzie gracze organizują swoje przyjęcia zaręczynowe lub samej organizować takie przyjęcie, wszystkie zgromadzone na przyjęciu wspólnymi siłami wykonują misje oraz zdobywają niemałe nagrody. Do zwiedzania są jeszcze sklepy na każdą kieszeń. Najbardziej jednak polecam udać się do klubu, w którym gra zmieni obrót zdarzeń i wspólnie będziecie walczyć z przeciwnikami. Walki klubowe są dość interesującym elementem, gry nigdy nie wiadomo jak zakończy się walka, tutaj decydują ostateczne punkty, w walkach można zdobyć puchary, które są korzyścią dla samej graczki.

Zapraszam do gry :) Moja ocena 9/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ikusia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
2

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Margonem Moja przygoda w Margonem

Recenzja Flughe
7

Call of War Zew wojny czyli Call of War

Recenzja Unganana
8

Hearthstone talie - TEMPO DEMON HUNTER

Poradnik Porarzo
9

Największe grzechy gier mobilnych

Recenzja XirosFirePL
10

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
Chat