Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 1 348 0
31.05.2022

ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Ogólny zamysł tej gry jest nie spotykany, w przeciwnym razie nie grałbym w tę grę tak dużo. Więc na początek przedstawię wam, najlepsze aspekty gry. Najpierw mamy ogromny (mam na myśli ogromny) otwarty świat wypełniony po brzegi listowiem, dinozaurami i schludnymi ludzkimi konstrukcjami. Dinozaury na tym świecie są niesamowite nie tylko pod względem różnorodności różnych gatunków, ale także w ich interakcjach z grą (każdy dinozaur ma pewną użyteczność dla ocalałego i można go wyhodować, aby stworzyć jeszcze potężniejsze dinozaury do wykorzystania przez gracza) .Survival nie jest tak skrajny, jak w niektórych innych grach tego gatunku; nie ma na przykład statystyk dotyczących „zdrowia”, „choroby” czy „stanu psychicznego”. Niektóre stworzenia mogą nakładać na gracza osłabienia, takie jak chwilowa (kilka sekund) ślepota i spowolnienie .Trzeba jednak powiedzieć, że ARK nie wybacza. Podczas gdy gra stara się trzymać nowszych graczy w bezpieczniejszych strefach, nie ma samouczka i niebezpieczeństwo może cię znaleźć, a niewiele możesz zrobić, aby to powstrzymać. Częste zabijanie jako świeży spawn może być bardzo demoralizujące, ale ci, którzy przetrwają, szybko staną się potężniejsi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ta gra ma wszystko; ludzie, ludzie robią kupy, dinozaury, dinozaury robią kupy, tworzenie konstrukcji, unikanie kupowania w tych strukturach, robienie narzędzi, robienie kupy podczas robienia narzędzi, gotowanie jedzenia, wyrzucanie tego jedzenia po zjedzeniu, ogrodnictwo i rolnictwo, używanie kupy do ogrodnictwa i rolnictwa, i wiele więcej:

- wydobycie i rafinacja metali
- zbieranie zasobów z wielu trudnych biomów
- zaciekłe stworzenia do walki, a może oswojenie
- genialna rozgrywka wschodząca z wszelkiego rodzaju systemów powiązanych ze sobą
- ciągła walka o przeżycie z głodem, pragnieniem i żywiołami
- ogromne serwery graczy, aby podjąć wyzwanie dla wielu graczy z tysiącami oficjalnych serwerów
- mody do dalszego rozszerzania rzeczy
- całkiem ładna grafika
- budowanie infrastruktury dla swoich baz, miasteczek, miast i naprawdę wielkich projektów
- zdobywanie potęgi nowoczesnej technologii, ale z dinozaurami, którymi można jeździć
- rozwikłanie zagadki, dlaczego i jak jesteś w środowisku z dawno wymarłymi stworzeniami usianymi ogromnymi, imponującymi konstrukcjami technologicznymi unoszącymi się nad krajobrazem

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ark Survival Evolved będzie wymagało dziesiątek godzin na opanowanie podstaw i ustalenie priorytetów. Stanie się potęgą na serwerze zajmie około stu godzin. Podbicie serwera zajmie kilkaset godzin. Uświadomienie sobie wszystkiego, co straciłeś i zniszczyłeś, co kiedyś było ci drogie, zajmie tysiące godzin. Odpokutowanie za wszystko, co zrobiłeś tym, których kiedyś nazywałeś przyjaciółmi, zajmie wieczność.

Jeśli poświęcisz czas i wysiłek, żadna gra nigdy nie sprawi, że poczujesz się tak mocno jak Ark: Survival Evolved. Uważaj, bo możesz się uzależnić i stracić swoje prawdziwe życie towarzyskie i ambicje w zamian za tę grę. Ale spotkasz ludzi, których nigdy byś nie poznał, zobaczysz rzeczy, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe, popełnisz czyny, które sprawią, że tyrani będą myśleć, że jesteś prawdziwym złem, a święci uwierzyli, że jesteś powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa. W końcu poczujesz silniejsze emocje niż te, które kiedykolwiek czułeś podczas grania w grę.

ogólna ocena 9.9./10

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez quipop

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
2

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
3

Minecraft Jak grać w minecraft?

Tutorial keszy
4

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

Star Stable star stable <3 zachęta do grania w tą wspaniałą grę ;D

Poradnik maddiefy
7

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
10

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
Chat