Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 2 1243 0
11.06.2017

Dinozaura mieć :D

Czy kiedykolwiek w swoim życiu jako małe lub trochę większe dziecko chcieliście jeździć na dinozaurze lub na takowego zapolować ? Jeśli tak jest to gra dla was więc jeśli jesteście ciekawi zapraszam do czytanie :D ! Jest to gra osadzona w realiach kamienia łupanego lecz z biegiem postępów w grze odblokowują się przedmioty z które nie są wcale z tamtejszej epoki ponieważ można tam znaleźć różnorakie bronie palne oraz białe . Jest tutaj też rozbudowany system levelingu ( zdobywania poziomów ). Za każdy level (poziom) zdobywamy punkty są ich dwa rodzaje punkty które przeznaczamy na statystyki które wpływają na postać typu życie stamina udźwig itp oraz na te dzięki którym możemy odblokować przeróżne przedmioty i właśnie tu możemy odblokować przeróżne bronie palne, narzędzi, bronie białe, ubrania lub jak kto woli zbroje albo pancerz ,i jedne z ważniejszych struktury budowlane typu ściany, podłogi sufity itp. Z postępem doświadczenia możemy odblokować struktury które są o wile wytrzymalsze lecz potrzebują trudno dostępnych surowców na przykład żelazo lub stal.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz porozmawiamy o tym jak wygląda sama rozgrywka więc zacznijmy :D. W tej grze gra się na serwerach czy to na oficialnych lub na serwerach stworzonych przez graczy dzielą się one na typy PvP (players vs players ) oraz PvE (players vs environment ) serwery różnią się też tym czy sę na nich wymagane DLC (płatne dodatki (zazwyczaj)) lub te które nie wymagają DLC czyli są serwerami typu vanila (bez dodatkowych rzeczy czyli czysta wersja bez dodatkowych rzeczy (czasami udziwnień)). Więc jeśli jesteście na serwerze typu PvP to uważajcie na graczy lecz nie atakujcie każdego kogo napotkacie ponieważ może się okazać pomocnym sojusznikiem lub w niektórych przypadkach dobry sąsiadem lecz nie zawsze więc trzeba uważać z kim się zadajecie bo może być to osoba która nie popuści zabójstwa drugiego gracz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A teraz czarna strona tej gry więc usiądźcie wygodnie i uważajcie bo może to wam przyćmić wasze plany co do zakupu tej gry.Ark ma dosyć duże wymagania jak na Polskie zarobki ponieważ nie każdego stać na komputer nawet ze średniej pułki lecz nie przeszkadza to w zapełnianiu Polskich serwerów Ark.Sama gra też jest dosyć droga jak na early acces lecz jest bardzo rozbudowana jak już wcześniej mówiłem.Sama gra jest nawet ładna lecz jest też średnia optymalizacja. A same wymagania sprzętowe wyglądają następująco

Minimalne wymaganie sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3000+
Pamięć RAM: 4GB
Karta Graficzna: GeForce 730/Radeon HD 6670
Wymagane miejsce na dysku HDD: 20GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-8350
Pamięć RAM: 8GB
Karta Graficzna: GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Wymagane miejsce na dysku HDD: 20GB
Napisał Kamil Skrilu Sendeski
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Skrilel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
3

Football Manager 2018

Recenzja Musik
4

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
6

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
9

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
10

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
Chat