Jak to działa

Ash of Gods (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Ash of Gods (B2P)

Ash Of Gods jest taktyczną grą RPG z elementami karcianymi. Miejscem Twojej przygody stanie się świat Terminium, inspirowany średniowieczną Europą. Przez 700 lat mieszkańcy tej niezwykłej krainy cieszyli się względnym spokojem, jednak teraz ludzkość musi zmierzyć się z pojawieniem się przedstawicieli obcej rasy – są to Żniwiarze, planujący zniszczyć cywilizację. Czy zdążysz im zapobiec i powstrzymasz zagrożenie?

Razem z drużyną bohaterów będziesz podróżować po świecie za pośrednictwem mapy, rozmawiać z napotkanymi po drodze postaciami oraz wypełniać zlecone przez nich zadania – warto je wykonywać, ponieważ zapewniają punkty doświadczenia dla Twojej postaci. To przekłada się z kolei na rozwinięcie Twoich zdolności oraz odkrywania coraz ciekawszych elementów gry. Przed Tobą liczne sytuacje, w których niejeden raz będziesz zmuszony podjąć trudną decyzję – każda może wpłynąć na przebieg fabuły oraz losy poszczególnych bohaterów. Pamiętaj jednak o tym, że nawet główni bohaterowie nie są nietykalni – ich ewentualna śmierć wcale nie oznacza końca rozgrywki! Historia bowiem będzie się toczyć… dalej. Ash Of Gods zachęca do podejmowania ryzyka w walce oraz w trakcie podróży. Pójście na skróty może czasami nie będzie rozsądne, ale pozwoli zaoszczędzić Tobie cenne zasoby – jak więc zadecydujesz o własnym losie?

Klasyczne tury rozgrywają się w grze na planszach podzielonych na kwadraty, po których przemieszczają się wojownicy. Każda postać posiada przypisaną klasę, która wpływa na statystyki oraz zdolności bojowe. O zwycięstwie zadecyduje dobranie odpowiedniej taktyki. Jesteś więc gotów na starcie… ostateczne?

pełny opis gry
Screeny
Ash of Gods (B2P) screenshot1 Ash of Gods (B2P) screenshot2 Ash of Gods (B2P) screenshot3 Ash of Gods (B2P) screenshot4 Ash of Gods (B2P) screenshot5 Ash of Gods (B2P) screenshot6 Ash of Gods (B2P) screenshot7 Ash of Gods (B2P) screenshot8 Ash of Gods (B2P) screenshot9 Ash of Gods (B2P) screenshot10
Video

Ash of Gods (B2P) wymagania

 • Windows 7, 8, 10
 • Intel Core i5 3.0 GHz
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 280X
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat