Jak to działa

Asphalt 9: Legends

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Asphalt 9: Legends

Chcesz przeżyć przygodę życia na torze wyścigowym? A może zawsze marzyłeś o tym, żeby zostać zawodowym kierowcą sportowego auta? Odpal więc Asphalt: 9 Legends i zostań… kolejną legendą asfaltu!

W grze będziesz mógł stać się właścicielem prawdziwych samochodów marzeń – jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini. Będziesz więc mógł wybrać swój wymarzony samochód, który pomoże Ci osiągnąć najwyższe miejsca w wyścigach. W Asphalt 9: Legends możesz ścigać się nie tylko ze swoimi przyjaciółmi bądź wrogami, ale także z konkurencją dosłownie z… całego świata! To zdecydowanie jedna z najbardziej realistycznych gier zręcznościowych, z drobiazgowymi szczegółami i odzwierciedleniem charakterystyki… prawdziwych samochodów. Niesamowita technika HDR oraz oszałamiające efekty wizualne pozwolą Ci zagłębić się w świecie ulicznych wyścigów całym sobą – poczujesz się zupełnie tak, jakbyś grał w filmie! Do wyboru masz aż 50 najlepszych samochodów na świecie, w których możesz podczas wyścigów używać nitro, zmieniać wygląd wymarzonego auta bądź sterować nim na wiele sposobów i… kombinacji. Chcesz poczuć dreszczyk adrenaliny w fotelu kierowcy super-szybkiego samochodu? Odpal Asphalt 9: Legends i… daj się ponieść emocjom!

Ścigaj się na zróżnicowanych terenach z ludźmi z całego świata, zdobywaj najwyższe miejsca w wyścigach, ulepszaj swoje auto , stwórz z niego najpiękniejszy samochód świata, zbieraj cenne doświadczenie i zwyczajnie… dobrze się zabaw! To wszystko możliwe będzie, jeśli zagrasz w najlepszą grę samochodową na bananki.pl, Asphalt 9: Legends!

pełny opis gry
Screeny
Asphalt 9: Legends screenshot1 Asphalt 9: Legends screenshot2 Asphalt 9: Legends screenshot3 Asphalt 9: Legends screenshot4 Asphalt 9: Legends screenshot5 Asphalt 9: Legends screenshot6 Asphalt 9: Legends screenshot7 Asphalt 9: Legends screenshot8 Asphalt 9: Legends screenshot9 Asphalt 9: Legends screenshot10
Video

Asphalt 9: Legends wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 3 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat