Jak to działa

Bastards of Hell

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Bastards of Hell

Ile razy marzyło Ci się aby wstąpić do legendarnych Hell’s Angels? No dalej, przyznaj się! Ile razy przeszło Ci przez myśl, żeby odpalić swoją ryczącą maszynę i wjechać na pełnym gazie do świata przemocy przestępstw? Z Bastards of Hell marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

W dostępnej na przeglądarki grze Bastards of Hell spróbujesz prawdziwego świata patologii i marginesu społecznego. Rozboje, kradzieże, napady z bronią, ostra jazda motocyklem - to będzie dla Ciebie codzienność. Bastards of Hell to gra, w której trzeba pokazać prawdziwe cojones, takie na miarę króla szemranych interesów i motocyklowych rajdów w społeczeństwie ludzi wyjętych spod prawa.

Bastards of Hell to browserowa strategia, w której musisz wyszarpać sobie kawałek tortu w mieście pełnym nielegalnych interesów. Tutaj nie ma miejsca na nieprzemyślane decyzje, bo każdy podjęty krok może mieć wpływ na Twoją reputację - a ta jest w świecie motocyklistów ważniejsza nawet od pieniędzy. W tej przeglądarkowej grze strategicznej stworzysz swój własny gang motocyklowy, wraz z którym pokażesz przeciwnikom, kto tak naprawdę liczy się na mieście. Słabość to ostatnia rzecz, jaką możesz się wykazać. Przy okazji, lepiej o to, żebyś zadbał o porządną ochronę, na wypadek gdyby któryś z Twoich chłopców z zespołu zechciał zabawić się w Brutusa i podarować Ci nóż w plecy.

Rozgrywka w Bastards of Hell opiera się głównie na interakcji z pozostałymi gangami motocyklowymi. To właśnie z nimi będziesz prowadzić szemrane interesy i ściągał haracze z nowo odkrytych miast. Stworzysz własne imperium narkotykowe, a Twoja sława może stać się łakomym kąskiem dla stróżów prawa. Musisz bowiem wiedzieć, że na ulicach Nowego Jorku czy Los Angeles, policja czai się za każdym rogiem, działając niekiedy incognito. Chociaż wiesz, ponoć każdy ma swoją cenę, więc zawsze możesz spróbować przekupić z pozoru dobrego glinę. Czasem, gdy żadne metody nie pomogą, będziesz musiał przygotować się na ostrą jazdę w pościgu motocyklowym.

Pamiętaj, że na pierwszym miejscu zawsze stoi bezpieczeństwo Twoje i Twojego gangu, dlatego zadbaj o to, aby Wasza pozycja była stabilna, niczym ten kij bejsbolowy, który właśnie trzymasz w ręku.

pełny opis gry
Screeny
Bastards of Hell screenshot1 Bastards of Hell screenshot2 Bastards of Hell screenshot3 Bastards of Hell screenshot4 Bastards of Hell screenshot5 Bastards of Hell screenshot6 Bastards of Hell screenshot7 Bastards of Hell screenshot8 Bastards of Hell screenshot9 Bastards of Hell screenshot10
Video

Bastards of Hell wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat