Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 1062 0
05.07.2018

BATTLEFIELD 4 - NAJLEPSZY TYTUŁ DLA MANIAKÓW TOTALNEJ ROZRÓBY

Battlefield 4 to gra dla ludzi kochających bronie, czołgi i tym podobne. W grze dostępnych jest wiele rodzajów broni, od noży, aż po działka przeciwlotnicze. Wielkim plusem samej gry jest fakt, iż co prawda jest pay 2 play, ale nie ma jako takiej waluty premium, która (w przypadku jej posiadania) bardzo ułatwiałaby grę, co czyni tę grę bardzo zbalansowaną i przyjemną.
Kolejnym pozytywnym faktem jest to, że w Battlefield 4 Kampania ma niesamowitą fabułę. Rzadko kiedy trafia się, aby gra, która została stworzona głównie dla multiplayer, miała też dobry Singleplayer, jak jest w przypadku omawianej gry.
Zakup premium Battlefield 4 oferuje nam m. in:
- wszystkie dodatki do gry i mapy z nimi związane
- nowe skórki, kamuflaże, nieśmiertelniki
- możliwość resetowania statystyk
Zakupienie premium może jedynie sprawić, że nasze konto będzie się wyróżniało, ze względu na lepszy wygląd modelu postaci, czy broni, ale nie wpłynie w żadnym stopniu bezpośrednio na rozgrywkę, co niekiedy widujemy w innych tytułach tego typu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze istnieje wiele map, a na nich Easter Eggi! Są to poukrywane ciekawostki przez developerów gry. Niektóre z nich są bardzo trudne do znalezienia, niekiedy wymagają rozszyfrowania jakiegoś kodu, pliku audio, lub nawet alfabetu morsa nadawanego przez mrygającą lampę w jednym z miejsc. Jeden z easter eggów był na tyle skomplikowany i ciekawy, że udział w odszywrowaniu go brały setki graczy. Ostateczną formą tej ciekawostki był Mega Lodon wynurzający się z wody na jednej z map dostępnych w Battlefield 4.
Większość map ma futurystyczny wygląd, co sprawia, że niejeden gracz może się poczuć, jak gdyby brał udział w wojnie. Takie wrażenie może sprawiać również ilość graczy jaka może się znajdować na jednym serwerze. Mnóstwo strzałów, rakiet, granatów, min i wiele innych - to wszystko sprawia wrażenie, że jest się w środku totalnej bitwy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Opisywany tytuł działa na silniku Frostbite. Grafika jest niesamowita, gęstość traw, drzew, krzewów, odbijanie się światła słonecznego od niektórych powierzchni, lub ubrań, przytłaczająco realistyczne modele postaci, broni oraz otoczenia - te wszystkie rzeczy wywołują u graczy niesamowite zaskoczenie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
W grze dostępnych jest mnóstwo trybów takich jak podbój, deathmatch czy wiele wiele innych.
Mechanika w grze jest bardzo realistyczna, o czym świadczy np. opadanie kul, możliwość rykoszetu, czy nawet Levolution (aby wywołać Levolution należy wykonać daną czynność, która sprawi, że otoczenie zmieni swój kształt i wygląd, zazwyczaj jest to zawalanie się budynków lub wierz poprzez wysadzanie ich różnymi ładunkami wybuchowymi).
Moja ogólna ocena tej gry jest bardzo dobra.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Jak szybko zarabiać StarCoins? 2022r.

Poradnik AokiMSP
2

CSGO Prime (B2P) Dlaczego Przeciwna Drużyna Wygrywa Mecz w CS GO

Poradnik WILKMOR
3

Minecraft Minecraft czyli jeden z kroków milowych w historii gier

Recenzja Jnusz
4

Metro Exodus-moja recenzja

Recenzja Antonios007
5

BlockStarPlanet Ocena BlockStarPlanet

Recenzja DomiDomi123
6

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
7

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
8

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
9

League of Legends Poradnik Jak Grać Yasuo

Poradnik Rogaczovv
10

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
Chat