Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 1285 0
13.07.2017

BF4 kolejna odsłona genialnej strzelanki

Myślę że każdy zna serie Battlefield gra ta od początku budziła zainteresowanie wśród gier. Pierwszy raz poczuć się w wojsku mogliśmy 11 września 2002 roku gdy na świat wydano Battefield 1942.
W tym okresie gra ta budziła sensacje, świat gry był dobrze przedstawiony oraz działał trochę na realnych faktach. Mogliśmy spotkać się z jednymi z pierwszych broni. Seria gry metamorfozę przeszła w 2005 roku kiedy to na półkach sklepowych ukazał się Battlefield 2 gra ta zaczęła robić się bardziej realistyczna mogliśmy już sprawnie toczyć bitwy w trybie wieloosobowym. Bronie w grze oraz świat przedstawiony po raz kolejny zrobiły krok w przód poprawiono takie rzeczy jak model strzelania, wybuchy , kierowanie pojazdami czy pływanie łodziami lub latanie.
Wtedy wówczas śmiało można było mówić że powstała topowa gra na komputery.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nim się wszyscy zorientowali na świat zaczęto wypuszczać nowe świetne produkcje i w roku 2011 mogliśmy być światkami przyscia kolejnej odsłony tej o to gry Battlefield 3 znowu zaczarował świat.
Genialniy tryb jedno jak i wieloosobowy świetna fabułą gry mogła wciagać na długie godziny naszego życia gra która początki miała dobre kolejny raz wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród graczy mimo że w sklepach moglismy już znaleść ine rónie dorze wykonane tytuły.
Kolejny raz dobrze wykonano swoią prace przez długi okres czasu. Wydawnictwo EA mogło cieszyć się z kolejnego wydanego śietnego tytułu jakim jest BF3.
W grze możemy wcielić się w żołnierza który jset przesłuchiwany w jego wspomnienia z bitew co się wydarzyło wszystko mogliśmy zobaczyć i usłuszeć kolejny świetny tytuł z długiej już świetnej seri tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wreszcie nastąpił 29 października 2013 roku premiera naszego tytułowego bohatera czyli Battefield 4 staje na półkach sklepowych.
Widać że nikt nie marnował czasu mimo że gra nie różni się aż tak bardzo od poprzednika (BF3).
Mimo to gra spokojnie mogła rywalizować z takimi tytułami jak Gta , Saints Row czy Mortal Combat kolejny raz fani tej gry nie zawiedli i szybko kolejna gra jednej z najlepszych strzelanek zaczęła znikać ze sklepowych półek.
Trzeba pamiętać że kolejny raz w rynku z grami komputerowymi przyszedł wielki okres premiery zaczęły mieć inne wielkie tytuły.
Mimo to nasza jedna z ulubionych serii jaką jest Battefield nie zawiodła swoich fanów na całym świecie wszystko w raz z postępem techniki idzie do przodu i tak właśnie było z tą grą jest to świetna gra która podbiła świat małe początki ale wielki koniec który dopiero nastąpi ponieważ jak wiadomo to jeszcze nie koniec tej wspaniałej serii.
Gorąco polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kd16team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

League of Legends Ocena bohatera - Seraphine

Recenzja NibyFajna
4

BlockStarPlanet BlockStarPlanet - o co chodzi i na czym polega gra?

Poradnik smiesznie
5

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
6

CSGO Prime (B2P) Jak dobrze grać zespołowo?

Poradnik wzarek
7

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
8

The Sims 4 i postęp historii? Tak, to możliwe! - poradnik instalacji MC Command Center

Poradnik kitq
9

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
10

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
Chat