Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
0 0 253 0
13.07.2017

BF4 kolejna odsłona genialnej strzelanki

Myślę że każdy zna serie Battlefield gra ta od początku budziła zainteresowanie wśród gier. Pierwszy raz poczuć się w wojsku mogliśmy 11 września 2002 roku gdy na świat wydano Battefield 1942.
W tym okresie gra ta budziła sensacje, świat gry był dobrze przedstawiony oraz działał trochę na realnych faktach. Mogliśmy spotkać się z jednymi z pierwszych broni. Seria gry metamorfozę przeszła w 2005 roku kiedy to na półkach sklepowych ukazał się Battlefield 2 gra ta zaczęła robić się bardziej realistyczna mogliśmy już sprawnie toczyć bitwy w trybie wieloosobowym. Bronie w grze oraz świat przedstawiony po raz kolejny zrobiły krok w przód poprawiono takie rzeczy jak model strzelania, wybuchy , kierowanie pojazdami czy pływanie łodziami lub latanie.
Wtedy wówczas śmiało można było mówić że powstała topowa gra na komputery.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nim się wszyscy zorientowali na świat zaczęto wypuszczać nowe świetne produkcje i w roku 2011 mogliśmy być światkami przyscia kolejnej odsłony tej o to gry Battlefield 3 znowu zaczarował świat.
Genialniy tryb jedno jak i wieloosobowy świetna fabułą gry mogła wciagać na długie godziny naszego życia gra która początki miała dobre kolejny raz wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród graczy mimo że w sklepach moglismy już znaleść ine rónie dorze wykonane tytuły.
Kolejny raz dobrze wykonano swoią prace przez długi okres czasu. Wydawnictwo EA mogło cieszyć się z kolejnego wydanego śietnego tytułu jakim jest BF3.
W grze możemy wcielić się w żołnierza który jset przesłuchiwany w jego wspomnienia z bitew co się wydarzyło wszystko mogliśmy zobaczyć i usłuszeć kolejny świetny tytuł z długiej już świetnej seri tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wreszcie nastąpił 29 października 2013 roku premiera naszego tytułowego bohatera czyli Battefield 4 staje na półkach sklepowych.
Widać że nikt nie marnował czasu mimo że gra nie różni się aż tak bardzo od poprzednika (BF3).
Mimo to gra spokojnie mogła rywalizować z takimi tytułami jak Gta , Saints Row czy Mortal Combat kolejny raz fani tej gry nie zawiedli i szybko kolejna gra jednej z najlepszych strzelanek zaczęła znikać ze sklepowych półek.
Trzeba pamiętać że kolejny raz w rynku z grami komputerowymi przyszedł wielki okres premiery zaczęły mieć inne wielkie tytuły.
Mimo to nasza jedna z ulubionych serii jaką jest Battefield nie zawiodła swoich fanów na całym świecie wszystko w raz z postępem techniki idzie do przodu i tak właśnie było z tą grą jest to świetna gra która podbiła świat małe początki ale wielki koniec który dopiero nastąpi ponieważ jak wiadomo to jeszcze nie koniec tej wspaniałej serii.
Gorąco polecam.
BF4 kolejna odsłona genialnej strzelanki 0.0 0
0 0
Art napisany przez kd16team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord