Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 1557 0
13.07.2017

BF4 kolejna odsłona genialnej strzelanki

Myślę że każdy zna serie Battlefield gra ta od początku budziła zainteresowanie wśród gier. Pierwszy raz poczuć się w wojsku mogliśmy 11 września 2002 roku gdy na świat wydano Battefield 1942.
W tym okresie gra ta budziła sensacje, świat gry był dobrze przedstawiony oraz działał trochę na realnych faktach. Mogliśmy spotkać się z jednymi z pierwszych broni. Seria gry metamorfozę przeszła w 2005 roku kiedy to na półkach sklepowych ukazał się Battlefield 2 gra ta zaczęła robić się bardziej realistyczna mogliśmy już sprawnie toczyć bitwy w trybie wieloosobowym. Bronie w grze oraz świat przedstawiony po raz kolejny zrobiły krok w przód poprawiono takie rzeczy jak model strzelania, wybuchy , kierowanie pojazdami czy pływanie łodziami lub latanie.
Wtedy wówczas śmiało można było mówić że powstała topowa gra na komputery.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nim się wszyscy zorientowali na świat zaczęto wypuszczać nowe świetne produkcje i w roku 2011 mogliśmy być światkami przyscia kolejnej odsłony tej o to gry Battlefield 3 znowu zaczarował świat.
Genialniy tryb jedno jak i wieloosobowy świetna fabułą gry mogła wciagać na długie godziny naszego życia gra która początki miała dobre kolejny raz wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród graczy mimo że w sklepach moglismy już znaleść ine rónie dorze wykonane tytuły.
Kolejny raz dobrze wykonano swoią prace przez długi okres czasu. Wydawnictwo EA mogło cieszyć się z kolejnego wydanego śietnego tytułu jakim jest BF3.
W grze możemy wcielić się w żołnierza który jset przesłuchiwany w jego wspomnienia z bitew co się wydarzyło wszystko mogliśmy zobaczyć i usłuszeć kolejny świetny tytuł z długiej już świetnej seri tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wreszcie nastąpił 29 października 2013 roku premiera naszego tytułowego bohatera czyli Battefield 4 staje na półkach sklepowych.
Widać że nikt nie marnował czasu mimo że gra nie różni się aż tak bardzo od poprzednika (BF3).
Mimo to gra spokojnie mogła rywalizować z takimi tytułami jak Gta , Saints Row czy Mortal Combat kolejny raz fani tej gry nie zawiedli i szybko kolejna gra jednej z najlepszych strzelanek zaczęła znikać ze sklepowych półek.
Trzeba pamiętać że kolejny raz w rynku z grami komputerowymi przyszedł wielki okres premiery zaczęły mieć inne wielkie tytuły.
Mimo to nasza jedna z ulubionych serii jaką jest Battefield nie zawiodła swoich fanów na całym świecie wszystko w raz z postępem techniki idzie do przodu i tak właśnie było z tą grą jest to świetna gra która podbiła świat małe początki ale wielki koniec który dopiero nastąpi ponieważ jak wiadomo to jeszcze nie koniec tej wspaniałej serii.
Gorąco polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kd16team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
2

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
3

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
5

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki Flirt - problematyczny system gry.

Recenzja sparklingtao
6

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
7

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
8

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Karty w Clash Royale - Elite Barbarians

Poradnik TheMaślak
Chat