Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 708 0
02.06.2018

Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Heavy Metal Machines była dla mnie kolejną z tych produkcji, które z góry skazujesz na porażkę ale mimo wszystko chcesz spróbować w niej swoich sił. W tym przypadku zostałem bardzo mile zaskoczony, gdyż spędziłem przy tej grze dobrych kilkanaście godzin podczas których świetnie się bawiłem.
W grach z gatunku Multiplayer online battle arena jeśli nie gramy z przyjaciółmi to zazwyczaj z góry jesteśmy skazani na współpracę z przypadkowo dobranymi graczami, którzy mogą nas poprowadzić do zwycięstwa, ale równie dobrze naszą rozgrywkę mogą pociągnąć na samo dno, co z góry nastawia wielu graczy sceptycznie do tego typu gier.
W Heavy Metal Machines jednak na pierwszy plan wysuwa się dobra zabawa, a w trakcie wciągającej rozgrywki dzieje się tyle, że sam wynik staje się jedynie tłem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przechodząc do szczegółów, Heavy Metal Machines to MOBA, w której sterujemy wybranym przez siebie pojazdem (są one podzielone na kilka kategorii). Wybór maszyn jest naprawdę spory, a każda z nich jest odpowiednio opancerzona i uzbrojona oraz daje nam przeróżne możliwości w walce. Do dyspozycji mamy różnorodne areny, na których toczą się pojedynki pomiędzy dwoma czteroosobowymi drużynami. Istotą rozgrywki jest przetransportowanie bomby do bazy wroga. Areny są osadzone w realiach postapokaliptycznych.
Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, efektowna oraz pełna zwrotów akcji a wszystkiemu towarzyszy bardzo przyjemna oprawa graficzna oraz muzyczna. Efekty dźwiękowe również stoją na bardzo wysokim poziomie.
Pomimo tego, że tak jak wspomniałem wynik schodzi tutaj na drugim plan to polecam grać wraz ze znajomymi. Współpraca może być kluczem do zwycięstwa, a chyba każdy z nas uwielbia wygrywać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Heavy Metal Machines zajmuje niewiele miejsca na dysku (biorąc pod uwagę to jakie możliwości daje graczom). Dodatkowo rozgrywka jest dobrze zoptymalizowana. Minusem jest fakt, że podczas swojej krótkiej przygody z tą produkcją napotkałem kilka dość długich przerw technicznych uniemożliwiających jakąkolwiek grę. Warto wspomnieć również o tym, że jest to gra darmowa.
Ta nietypowa MOBA jest najbardziej opłacalną grą w serwisie jeśli chodzi o bananki. Wykonanie wszystkich zadań zajmuje bardzo niewiele czasu, a mimo tego jesteśmy naprawdę sowicie nagrodzeni banankami i expem.
Podsumowując, Heavy Metal Machines jest niezwykle oryginalną grą, jedną z lepszych w swoim gatunku. Naprawdę warto przyjrzeć się bliżej tej produkcji i spróbować w niej swoich sił.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez veritasek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
2

Roblox Ocena gry ,,Adopt me,,

Recenzja Fire cookiex
3

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
6

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
7

World of Warships Coś więcej niż World of Tanks

Recenzja Feresh
8

League of Legends Poradnik Jak Grać Yone

Poradnik Rogaczovv
9

Akinator Dżin prawdę Ci powie

Recenzja Milisia
10

Margonem Recenzja gry dynamiczno-przygodowej Margonem !

Tutorial Go Bankai
Chat