Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 5 4356 0
09.05.2021

Kampania w "Battlefield 4". Czy warto zagrać? ║ Recenzja

Battlefield 4 to jedna z gier z serii Battlefield (jak dotąd powstało już 16 części). Na ten rok (2021) zapowiedziana jest już kolejna, najnowsza część - Battlefield 6 - na którą z niecierpliwością wszyscy oczekujemy. Battlefield 4 to gra z gatunku strzelanek jednoosobowych, została wydana na przełomie października i listopada 2013 roku przez Electronic Arts (EA) - amerykańską firmę zajmującą się produkowaniem oraz wydawaniem gier. W polskiej wersji językowej jest dostępna na PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 oraz PS4. Możemy rozpocząć grę multiplayer, jak i single-player. Tutaj skupimy się na opcji dla jednego gracza - fabularnej kampanii doskonale przygotowanej przez twórców.Kampania w grze Battlefield 4 posiada dość ciekawą, nieskomplikowaną fabułę. Wcielamy się w postać Reckera z oddziału "Grabarze". Historia rozgrywa się między innymi na terytorium Chin.


W początkowy skład oddziału wchodzi dowódca Dunn, Irish, Pac oraz Recker.

Niedługo po rozpoczęciu gry Dunn umiera, a chwilowym przywódcą zostaje właśnie Recker. Podczas rozgrywki czeka nas ratowanie życia drugoplanowych bohaterów gry, wybieranie najbardziej korzystnych broni dla naszego własnego stylu pozbywania się wrogów, chronienie danych punktów, współpraca z własnym oddziałem, pozbywanie się nieprzyjaznych w stosunku do nas osób, niszczenie czołgów wroga - w skrócie, tak jak przystało na strzelankę, musimy przetrwać, dbać o jak najlepsze zaopatrzenie i po prostu iść za fabułą. :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przechodzimy teraz do samej recenzji. Co ja sądzę o grze? Czy jest warta uwagi?


Osobiście, po wielokrotnym rozgrywaniu kampanii, jestem w stanie stwierdzić, że cała gra jest naprawdę dobra i warta zainteresowania każdego gracza. Grafika jest naprawdę dobra, jej styl pomaga wejść w klimat odbywającej się w danym momencie akcji. Przechodząc grę, jak dotąd nie udało mi się napotkać żadnych większych błędów. Fabuła, choć może na początku mało ciekawa, powoli rozwija się, zapoznając nas coraz lepiej z historiami bohaterów, z sytuacją panującą wokół, itp.


W kampanii mamy 3 poziomy trudności:

  • niski
  • średni
  • wysoki

W zależności od tego, jak dobierzemy swój poziom trudności, walki stają się trudniejsze bądź łatwiejsze, zmienia się też liczba zdobywanego zaopatrzenia.W Battlefield 4 możemy napotkać na swojej drodze skrzynie z bronią. Mamy do wyboru broń główną i dodatkową spośród wielu strzelb, karabinów (zwykłych, jak i snajperskich), pistoletów. Każdy ze sprzętów różni się od siebie. Po zapoznaniu się lepiej z tym, jak przebiegają walki w tej grze, możemy poszukać czegoś, co najbardziej będzie nam odpowiadało oraz ułatwiało grę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jednak wszystko, co dobre, zawsze szybko się kończy; fabuła gry jest niestety dość krótka, czas przejścia całej gry to około 3-4 godziny. Cała akcja składa się zaledwie z 7 misji. Jeśli jednak masz mało czasu wolnego, a chcesz pograć w coś dobrego - ta gra zdecydowanie będzie odpowiednia.Biorąc pod uwagę całą grę, twierdzę, że jest zdecydowanie warta wypróbowania - zresztą tak, jak i pozostałe części serii Battlefield.

Serdecznie zachęcam więc do zakupu tejże gry. Jest ona już jakiś czas na rynku, więc ceny nie są zbyt wysokie. Zazwyczaj mieszczą się w przedziale od 15 do 35 złotych. A jeżeli nie macie możliwości zakupu, zawsze można popytać znajomych i wypróbować ją wspólnie - myślę, że na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie tę grę posiadał. ;)


Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu, mam nadzieję, że udało mi się rozwiać wasze wątpliwości co do części fabularnej gry Battlefield 4.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia/wieczoru. <3

5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez Anj_xx14

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
2

League of Legends Malzahar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
4

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
5

Recenzja strony giercownia.pl

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
7

Hero Zero Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Poradnik Burixt0n
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
9

Recenzja strony ŁowcyGier

Poradnik Typowypolak nr 1
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat