Jak to działa

Berserk The Cataclysm

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Berserk The Cataclysm

Berserk The Cataclysm jest darmową grą karcianą z gatunku MMO, która pozwoli Ci wykazać się w roli taktyka i wirtuoza kart. W tej karciance nie tylko poprowadzisz szwadrony swoich kart przeciwko innym użytkownikom Berserk, ale również staniesz w obronie swojego terytorium – wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze karcianego trybu multiplayer. Tryby czekające na Ciebie w tym MMO to Wojna Klanów i Odkrywanie Mapy Przygód, ale największa frajda i wyzwania czekają na Ciebie w Turniejach – dopiero tam będziesz mógł poddać weryfikacji swoje karciane umiejętności i udowodnić, że jesteś wart zasiadania na tronie Ungar.

Berserk The Cataclysm przeniesie Cię w magiczny świat Laar, niegdyś bogaty, a dziś zdominowany przez mroczne siły żądne zniszczenia. Podejmując walkę z wrogami w tym MMO będziesz musiał pokonać ich za pomocą armii kart składających się z wielu elementów.

Tryb PvP dostępny w Berserk The Cataclysm to okazja do konkurowania z wieloma klanami o dominację w świecie Laar, która niesie za sobą nagrody dla najpotężniejszych zawodników. W trybie PvP zdobędziesz między innymi uncje, imperiały albo kolekcjonerskie karty. To tylko jedne z wielu zalet tego fenomenalnego CCG!

Berserk jest MMO typu Free To Play, dzięki czemu możesz cieszyć się zupełnie darmową rozgrywką i poszerzać swoje karciane kolekcje, wzmacniając swoje szwadrony, aby wyjść zwycięsko z Wojny Klanów i zostać Królem Szczytów lub pławić się w Skarbach Smoka.

Oprócz tego, że Berserk jest darmową, oryginalną i wciągającą grą karcianą MMO, daje Ci do wyboru zarówno rozgrywkę w trybie PvP, jak i tryb fabularny PvE. Rywalizuj więc z innymi graczami lub ze sztuczną inteligencją i brnij przez różne etapy Mapy Przygód albo walcz na Arenach by w końcu stać się legendą Wojen Klanów.

pełny opis gry
Screeny
Berserk The Cataclysm screenshot1 Berserk The Cataclysm screenshot2 Berserk The Cataclysm screenshot3 Berserk The Cataclysm screenshot4 Berserk The Cataclysm screenshot5 Berserk The Cataclysm screenshot6 Berserk The Cataclysm screenshot7 Berserk The Cataclysm screenshot8 Berserk The Cataclysm screenshot9 Berserk The Cataclysm screenshot10
Video

Berserk The Cataclysm wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat