Jak to działa

Beyond the Void

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Beyond the Void

Chcesz zatracić się w hybrydowej grze strategicznej, która garściami czerpie z klasycznego RTS-a gatunku MOBA? W Beyond The Void bez końca zatracisz się w kosmicznych pojedynkach razem z innymi graczami! W tym wyjątkowym połączeniu strategii, akcji oraz elementów zdrowej rywalizacji na pewno odnajdziesz swoje kosmiczne… powołanie. Wyrusz w głąb nieznanej galaktyki i przekonaj się na własnej skórze, jak piekielnie odpowiedzialnym i jednocześnie cudownym uczuciem jest bycie kapitanem okrętu kosmicznego!

Zdecyduj się na jeden okręt flagowy, a także odpowiednio go wyposaż. Twoje zadanie jest bardzo jasne i klarowne – musisz zaprojektować i samodzielnie stworzyć niepokonaną armię, jaka podbije wraz z Tobą macierzyste planety wrogów. Walcz ze znajomymi w meczach online w trybie PvP, trenuj swoją flotę do licznych walk i rywalizuj w meczach rankingowych oraz turniejach. Zbieraj surowce, podbijaj neutralne planety i buduj na nich swoją kosmiczną armię. Niszcz wrogie floty w niesamowitych sceneriach kosmicznych – postaraj się wykorzystać w tym celu najgroźniejsze bronie, jakie posiadasz. Opanuj pole bitwy, pokonując wszystkich swoich przeciwników i zajmując ich terytorium – pamiętaj, że zwycięstwo to pierwszy oraz najważniejszy krok na drodze do zdobycia reputacji w kosmosie. Wywalcz więc należne sobie miejsce i błyszcz w czołówce rankingu Beyond The Void!

Kapitanie, najwyższa pora zasiąść za sterami okrętu i pokazać wszystkim, do kogo należy władza w galaktyce! Jesteś gotowy? A więc czas… start!

pełny opis gry
Screeny
Beyond the Void screenshot1 Beyond the Void screenshot2 Beyond the Void screenshot3 Beyond the Void screenshot4 Beyond the Void screenshot5 Beyond the Void screenshot6 Beyond the Void screenshot7 Beyond the Void screenshot8
Video

Beyond the Void wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core 2 Quad Q9505 @ 2.80 GHz / AMD Athlon II X4 840 @ 3.10 GHz
 • 6 GB
 • ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTS450 with 1GB VRAM
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat