Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 507 0
29.12.2021

Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

1. Gra Big Farm, to symulator farmera, gra przeglądarkowa w której staniemy się młodymi farmerami w jakiego mamy rolę się wcielić. Odblokowywanie terenów, rozbudowa pastwisk, budowli i stodoły pozwala na o wiele więcej funkcji naszej farmy. Odziedziczyliśmy dość skromne gospodarstwo po naszym wujku, a naszym celem w tej rozgrywce, jest jego rozbudowa, i osiągnięcie biznesowego sukcesu. Wykonujemy w niej misje fabularne i poboczne, w której podnosimy swój poziom, odblokowując nowe obiekty, przedmioty a nawet istotne osiągnięcia. Posiadając zwierzęta na swojej farmie, jesteśmy w stanie wytwarzać przedmioty, z których możemy produkować produkty spożywcze, jak i uniwersalne. Dzięki temu wykonujemy misje, wzrasta nasze doświadczenie, a z biegiem czasu rozbudujemy swoją farmę do tego stopnia, że będziemy mieli dosłownie wszystko czego potrzebujemy to sukcesu biznesowego o którym wcześniej wspomniałam. Zapraszam na dalsze wertowanie opisu z gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Małą wadą tej gry, jest to że nie ma oryginalnej wersji tej gry na urządzeniach mobilnych. Oznacza to że możemy grać w nią tylko i wyłącznie na sprzęcie PC. Jednakże nie psuje to samej zabawy! Jaka to satysfakcja gdy osiągniemy wyższy poziom i odblokujemy nowe opcje lub obiekty. Maszyny i sprzęt, których posiadamy aż 45, wytworzą dla nas elementy, lub główne produkty. Dawając zwierzętom pożywienie, przyczyniamy się do tego że te mogą dać nam takie produkty jak: mleko od krowy, miód od uli, wełna od owcy itd. Wytwarzane elementy możemy sprzedać, a dzięki temu z zarobionych pieniędzy uzbieramy na wymarzone obiekty, lub rozbudujemy farmę w jaki tylko chcemy sposób. Lecz im tego wszystkiego więcej, tak sami sobie nie poradzimy! Więc co w takim przypadku zrobić? Możemy wynająć sobie dodatkowego pracownika naszej farmy! O niego również musimy dbać, aby miał siłę fizyczną do wykonywania swoich zadań na rozwijającym się gospodarstwie. Dodane ozdoby, również wpływają na jakość wykonywanej pracy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. Bardzo ciekawą i przydatną funkcją w grze, stało się sąsiedztwo! Na czym ono polega? Zapraszając i odwiedzając sąsiadów, możemy pomagać im np. w zadzeniu lub zbieraniu plonów, dodawając potrzebne elementy do maszyn, zwierząt czy habitatów. Dzięki temu możemy zdobywać punkty reputacji u sąsiada, dorobić kilka monet i zdobyć kilka punktów do naszego poziomu. I to właśnie wyróżnia tę grę ponieważ ma ona tryb multiplayer, czyli wieloosobowy. A w dodatku, nie tylko my możemy pomagać sąsiadów, lecz oni nam także! Zrobią dokładnie to samo, też osiągną osiągnięcia. W grze, są dostępne nawet misje rywalizacyjne! Możemy tworzyć maszyny, o zupełnie nowych funkcjach! Ten kto ukończy daną misję, będą za to nagrodzeni ubogą nagrodą. To byłoby na tyle, pamiętajcie że gra ta jest dostępna tutaj na banankach, i możemy zdobyć cenne punkty XP do naszej postaci, jak i bananki za które możemy kupić ile to co tylko chcemy. Komu się spodobała właśnie ta gra?

https://www.bananki.pl/r/00739895/

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
2

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
3

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - tutorial

Tutorial BananoNinja
4

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
5

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
6

League of Legends Jinx - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

League of Legends Sett - poradnik League of Legends

Poradnik kayenek
8

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
9

League of Legends Caitlyn - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
Chat