Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 894 0
29.12.2021

Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

1. Gra Big Farm, to symulator farmera, gra przeglądarkowa w której staniemy się młodymi farmerami w jakiego mamy rolę się wcielić. Odblokowywanie terenów, rozbudowa pastwisk, budowli i stodoły pozwala na o wiele więcej funkcji naszej farmy. Odziedziczyliśmy dość skromne gospodarstwo po naszym wujku, a naszym celem w tej rozgrywce, jest jego rozbudowa, i osiągnięcie biznesowego sukcesu. Wykonujemy w niej misje fabularne i poboczne, w której podnosimy swój poziom, odblokowując nowe obiekty, przedmioty a nawet istotne osiągnięcia. Posiadając zwierzęta na swojej farmie, jesteśmy w stanie wytwarzać przedmioty, z których możemy produkować produkty spożywcze, jak i uniwersalne. Dzięki temu wykonujemy misje, wzrasta nasze doświadczenie, a z biegiem czasu rozbudujemy swoją farmę do tego stopnia, że będziemy mieli dosłownie wszystko czego potrzebujemy to sukcesu biznesowego o którym wcześniej wspomniałam. Zapraszam na dalsze wertowanie opisu z gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Małą wadą tej gry, jest to że nie ma oryginalnej wersji tej gry na urządzeniach mobilnych. Oznacza to że możemy grać w nią tylko i wyłącznie na sprzęcie PC. Jednakże nie psuje to samej zabawy! Jaka to satysfakcja gdy osiągniemy wyższy poziom i odblokujemy nowe opcje lub obiekty. Maszyny i sprzęt, których posiadamy aż 45, wytworzą dla nas elementy, lub główne produkty. Dawając zwierzętom pożywienie, przyczyniamy się do tego że te mogą dać nam takie produkty jak: mleko od krowy, miód od uli, wełna od owcy itd. Wytwarzane elementy możemy sprzedać, a dzięki temu z zarobionych pieniędzy uzbieramy na wymarzone obiekty, lub rozbudujemy farmę w jaki tylko chcemy sposób. Lecz im tego wszystkiego więcej, tak sami sobie nie poradzimy! Więc co w takim przypadku zrobić? Możemy wynająć sobie dodatkowego pracownika naszej farmy! O niego również musimy dbać, aby miał siłę fizyczną do wykonywania swoich zadań na rozwijającym się gospodarstwie. Dodane ozdoby, również wpływają na jakość wykonywanej pracy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. Bardzo ciekawą i przydatną funkcją w grze, stało się sąsiedztwo! Na czym ono polega? Zapraszając i odwiedzając sąsiadów, możemy pomagać im np. w zadzeniu lub zbieraniu plonów, dodawając potrzebne elementy do maszyn, zwierząt czy habitatów. Dzięki temu możemy zdobywać punkty reputacji u sąsiada, dorobić kilka monet i zdobyć kilka punktów do naszego poziomu. I to właśnie wyróżnia tę grę ponieważ ma ona tryb multiplayer, czyli wieloosobowy. A w dodatku, nie tylko my możemy pomagać sąsiadów, lecz oni nam także! Zrobią dokładnie to samo, też osiągną osiągnięcia. W grze, są dostępne nawet misje rywalizacyjne! Możemy tworzyć maszyny, o zupełnie nowych funkcjach! Ten kto ukończy daną misję, będą za to nagrodzeni ubogą nagrodą. To byłoby na tyle, pamiętajcie że gra ta jest dostępna tutaj na banankach, i możemy zdobyć cenne punkty XP do naszej postaci, jak i bananki za które możemy kupić ile to co tylko chcemy. Komu się spodobała właśnie ta gra?

https://www.bananki.pl/r/00739895/

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Klasy postaci w Aion.

Recenzja TurboBagiety
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
4

CSGO Prime (B2P) E-Sportowa Gra Roku 2015, czyli Counter-Strike: Global Offensive

Recenzja Janusz1234567890
5

1100AD 1100AD - Recenzja gry przeglądarkowej!

Recenzja Malfour
6

World of Tanks M6A2E1 - Kryptonim Katrofel

Recenzja HansOmen
7

Paladins Paladins-> Najlepszy healer w grze (Jak grać Mal Dambą?)

Poradnik Quaresma
8

Star Stable Star Stable? Oto prosta recenzja

Recenzja Kasia678
9

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
10

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
Chat