Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 2400 0
22.11.2017

Big Farm- Najlepsza gra fermerska!

Witam!To najlepsza gierka farmerska jaką znam, dlatego serdecznie chciałbym wam polecić grę Big Farm, jest ona naprawdę bardzo fajnie zrobiona, grafika w tej grze jest nienaganna jak na grę przeglądarkową, ma strasznie dużo zadań za które dostajemy nagrody w postaci waluty premium, ale również rzeczy, które są nam potrzebne do rozbudowy farmy.Jednym z ważniejszych aspektów tej gry jest to że mamy do dyspozycji różne promocje na złoto bądź też na jakieś inne użyteczne rzeczy które mogą nam się przydać na farmie. Jest to jedna z gier w którą się na pewno gra lepiej niż na przykład coś takiego jak My Little Farmies czy Wolni farmerzy w których no nie będę kłamał, nic się nie dzieje po za tym że można sobie poklikać po ekranie, te 2 gry to jest jakaś porażka pod względem grafiki, głównego menu czy nawet zadań które ma do wykonania gracz. Big Farm na prawdę polecam, jest godna uwagi! :D
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tutaj widnieje moja jak narazie skromna farma, ponieważ całkiem niedawno zacząłem grę, ale odrazu mi się spodobała, i przeszedłem do rozbudowy. Po pierwsze w grze jest strasznie dużo zadań, co jest wielkim plusem w porównaniu do tego co przeczytacie niżej.Kolejną zaletą tej gierki jest to że niemal w każdym budynku coś się odbywa i każdy budynek może zostać rozbudowany. Nagrody za zadania są naprawdę bardzo fajne, wystarcza nam na podstawowe rozbudowy czy kupowanie nasion bądź jakiś dekoracji. Waluta premium jest naprawdę bardzo tania, bo już za około 7 złotych możemy kupić sobie 2500 sztuk złota które może nam się przydać do kupowania jakiś unikalnych nasion, przyspieszania budowy czy też nawet przyspieszania produkcji w poszczególnych budynkach. Możemy również kupować dekoracje za złoto bądź też powiększać swoją farmę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tutaj natomiast mamy grę My Little Farmies, w której no że tak powiem, nic się nie dzieje. Gra sama w sobie wygląda słabo, mamy strasznie ograniczone "ruchy". Mamy tylko jedno zadanie na poziom co jest katastrofą, poprzez zadania zdobywamy talary które są podstawową walutą w grze, lecz jest ich zbyt mało aby cokolwiek udało się nam zrobić(ja na przykład mam teraz 2000-6000 talarów a musze zaliczyć zadanie w którym ma wybudować jakiś budynek- jest wart powiedzmy 25000 talarów). Według mnie jest to niemożliwością abyśmy mieli tylko 1 zadanie na poziom. Przynjamniej tak mi się wydaje, bo nigdzie nic innego nie znalazłem. Nagrody za te zadania są tak znikome że nie wystarczy na jakieś lepsze rozbudowy. Ponadto ogólny interfejs tej gry jest słaby, całe menu gdzie znajduje się sklep, magazyn, sklep premium, osiągnięcia jest do bani! Ogólnie tej gierki nie polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
2

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
3

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
5

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
6

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
7

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
8

World of Tanks Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Recenzja Sewciioo0022
9

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
10

czy gry z ps4 działają na ps5

Poradnik Duman1222
Chat