Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 1056 0
12.02.2018

| Big Farm | Poczuj się jak prawdziwy ciężko pracujący Rolnik

Jest to gra przeglądarkowa, w której gracz ma za zadanie rozbudować i unowocześnić swoje gospodarstwo. Pomagają nam w tym zadania dzięki którym możemy zdobywać dalsze levele i wiele przedmiotów które pomogą nam w uzbieraniu funduszy na zmodernizowanie naszej farmy. Ta zwykła gra strategiczna to doskonała gra MMO dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu każdy ,,Młody" jak i ,,Dorosły'' gracz szukający farnej gry na wolny czas i zabicie nudy może w nią zagrać.

Cała fabuła polega na tym że stary wuj George powierzył ci swoją ukochaną farmę. I twoim zadaniem jest udoskonalić i unowocześnić to nad czym wuj pracował całe swoje długie życie.

Gra nie oferuje nam samej farmy na której możemy choć trochę poczuć się jak ciężko pracujący rolnik ale można również łowić ryby, prowadzić wydobycie w kopalni, hodować konie itp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zresztą sami spójrzcie jak wygląda mapa wszystkich naszych farm. Na każdej z nich mamy osobne i zdecydowanie różniące się od siebie zadania, od zebrania danej ilości kapusty aż po modernizacje kopalni która znajduje się przy stadninie. Rzeczą która również bardzo mi się podoba jest sprzedaż swoich produktów ludziom którzy przychodzą na twoją farmę je kupić, możemy zarobić wtedy na nich trochę więcej niż sprzedając je hurtem (wszystkie na raz).

W grze możemy również rywalizować z innymi graczami dzięki misją, które zwykle polegają na zbieraniu jakichś przedmiotów przez dany czas np. Plony kukurydzy. Sam korzystam z misji, ponieważ są one opłacalne (można uzbierać sobie dzięki nim niezłą sumkę w dosyć krótkim czasie).

Mówiąc o trybie wieloosobowym są jeszcze dwa tryby (dzięki którym również możemy zdobyć sobie jakieś przedmioty) :
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mówiąc o trybie wieloosobowym są jeszcze dwie opcje, Klasyfikacja w której również możemy rywalizować z innymi graczami poprzez walkę o miejsce w rankingu w którym brane pod uwagę są punkty doświadczenia ( te niebieskie gwiazdeczki) po prostu im masz więcej punktów doświadczenia tym masz wyższe miejsce w rankingu.
Drugą opcją jest Sojusz w którym tworzysz sojusz lub dołączasz do jednego z już wcześniej stworzonych (oczywiście najpierw muszą cię przyjąć). W takich organizacjach organizowane są projekty w których ustalany jest cel np. zebranie danej ilości buraków w określonym czasie.

Tyle mogę opowiedzieć o tej grze, gram w nią dopiero tydzień a wciągnęła mnie niesamowicie. Mam nadzieję że pomogłem. ;)


Więc zapraszam cię do zarejestrowania się na stronie Big Farm i sprawdzenie czy ta gra jest dla ciebie.

Baca1234pl
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Baca1234pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
4

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
5

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
6

Moje top 3 gry na telefon

Recenzja Julind
7

Hero Zero Cześć! Nazywam się Michał

Recenzja OL4FF
8

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
9

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
10

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
Chat