Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
1.0 1 372 0
29.12.2017

Początek gry .. jak sobie poradzić z farmą

O pierwszych 20 poziomach w BIG FARM nie będę się zbytnio rozpisywał , gdyż są banalne- wystarczy trzymać się wykonywania misji, a złoto, pieniądze, i najważniejsze, xp wpadają na nasze konto naprawdę w szybkim tempie. Pierwsze problemy i zaczynają się po 20 poziomie, gdzie trzeba się naprawdę postarać o zdobycie xp i złota - o pieniądzach nie wspominam - w tej grze naprawdę łatwo się zarabia- czy to przez misje czy handel. Więc w kilku punktach nakreślę kilka porad jak zacząć swoją przygodę z Big Farm.
1. Od razu inwestuj w kilka domków pracowniczych i kilka pół uprawnych. Obie są tanie i szybkie w budowie, a niezbędne do rozwoju w dalszej fazie.
2 chomikuj złoto na naprawdę poważne inwestycje - nie trać go na przyspieszanie budowy czy jakieś specjalne uprawy- szkoda na nie złota.
3. wykonuj misje specjalne i atrakcje z zagrody nieopodal po lewo od naszej farmy - można dostać bardzo pożyteczne nagrody choćby ozdoby i xp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Bardzo ważne jest planowanie przestrzeni farmy - zwłaszcza chodzi mi o bardzo dokładne wpasowywanie poszczególnych budynków koło siebie - dzięki temu zostawiamy sporo przestrzeni na misje związane z dekoracjami, które dają sporo xp - problem się robi kiedy musimy ustawić 16-20 takich ozdób , a brakuje miejsca - dlatego ustawiamy ciasno obok siebie budynki mieszkalne i gospodarcze, a tanie ozdoby rozstawiamy tylko na czas wykonania tych misji - na codzień wystarcza tylko te najbardziej prestiżowe ozdoby
5. Od początku wykonujemy misje na "pobocznych farmach"- w ten sposób nie tracimy czasu i xp na początkowych poziomach, zwłaszcza tych związanych z wyścigamy gdzie mamy szanse na spory zarobek i xp
6. Unikamy wykonywania misji sojuszniczych - na początkowych poziomach nie mamy najmniejszych szans , chyba ze należymy do jakiegoś lepszego sojuszu, o co jest trudno
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7.Staraj się wykonywać misje czasowe np wbicia określonego poziomu w określonym czasie - jest to potężny zastrzyk gotówki i złota
8. Cały czas powiększaj swoją farmę , jak tylko pozwala dany poziom- miejsca zaczyna brakować gdy dochodzą kolejne domki czy pola.
9 Dbaj o klientów którzy przychodzą na farmę - jeśli szybko wykonasz ich zamówienie potrafią zapłacić bardzo dużo, o wiele więcej niż z wielkich kontraktów- np za 20 wisien facet zapłacił 2000 dolarów , a za wielki kontrakt do szkoły gdzie trzeba zebrać po kilkaset świń , jajek czy jabłek itp dostaje się np 15 tys. Jednak nie jest tak zawsze wie c warto tez od czas do czasu wykonać te najbardziej opłacalne duże kontrakty handlowe.
10 Staraj się łączyć zadania z innymi zadaniami lub z kontraktami itp. np Kiedy musisz wyprodukować duża ilość pszenicy a jednocześnie zebrać sporo mleka do kontraktu , przestaw swoją farmę na te produkcje kosztem innych - w ten sposób szybko zrealizujesz oba cele.
Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem :)
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez conf

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
4

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Jaro-S
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
7

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
8

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
Discord