Jak to działa

Blade and Soul

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Blade and Soul

Blade & Soul to gra MMO, która łączy w sobie w bardzo zgrabny sposób elementy mitologii i sztuk walki. W uniwersum tej gry online powstaniesz jako bohater pragnący zemsty i gotowy, aby stanąć w szalonej bitwie na pięści i spryt.

Pamiętaj, że ścieżka zemsty zaczyna się wraz z odpowiednią determinacją. To Ty od początku do końca tworzysz swojego bohatera MMO, mając do dyspozycji cztery wyjątkowe rasy i szczegółowe narzędzia do dokładnego formowania swojej postaci, począwszy od budowy ciała, a skończywszy na najdrobniejszych detalach. Już sam proces kreacji bohatera potrafi niesamowicie wciągnąć.

W Blade & Soul będziesz przemierzał świat, który czaruje lepiej niż niejedna produkcja kinowa, a moc spaceru po wietrze umożliwi Ci błyskawiczne pokonywanie lasów, rzek, a żadna góra nie będzie niemożliwa do zdobycia.

Wciel się w obiecującego adepta szkoły Hongmoon, w której najpierw będziesz stopniowo szlifował swoje umiejętności w harmonii. Prawdziwa historia zacznie się jednak w momencie, w którym Twoi przyjaciele, a także ukochany mistrz zostaną brutalnie zamordowani przez poszukiwaczy Krawędzi Zmierzchu. To wtedy zapragniesz zemsty, która doprowadzi Cię do prawdziwej potęgi i pozwoli zatrzymać Jinsoyuna na jego drodze do sprowadzenia armii Krainy Mroku do tego świata.

W tym niezwykle wciągającym MMO wcielisz się w jedną z czterech dostępnych ras, a następnie staniesz przed wyborem klasy swojej postaci, którą koniec końców opanujesz do perfekcji – a ten aspekt Blade & Soul również jest niewyobrażalnie bogaty. Pojedynki PvP, dynamiczny system walk, możliwość łączenia umiejętności w combosy, a także rozległy świat pełen tajemniczych podziemi – to wszystko czeka na Ciebie w Blade & Soul.

Nie czekaj i dołącz do jednej z najbardziej porywających gier MMO ostatnich lat.

pełny opis gry
Screeny
Blade and Soul screenshot1 Blade and Soul screenshot2 Blade and Soul screenshot3 Blade and Soul screenshot4 Blade and Soul screenshot5 Blade and Soul screenshot6 Blade and Soul screenshot7 Blade and Soul screenshot8 Blade and Soul screenshot9 Blade and Soul screenshot10
Video

Blade and Soul wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz or AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+ 2.4 GHz
 • 2 GB
 • GeForce 8600 GT or Radeon HD 4650
 • 22GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat