Jak to działa

Blast Breaker

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Blast Breaker

Jeśli Twoim marzeniem zawsze było spróbowanie swoich sił w grze hack’n’slash MMO w świecie i stylistyce opartej o anime, to mamy dobrą wiadomość – Blast Breaker jest tu, aby je spełnić. Każdy gracz kochający efektowną demolkę przy jednoczesnej zabawie ze znajomymi odnajdzie się tu jak ryba w wodzie.

W odległym układzie Irilspiral znajduje się cywilizacja o ogromnym potencjale, która zamieszkuje planetę Xylon. Pokojowa rasa Khala, która do tej pory wiodła spokojne życie, kultywując pogoń za wiedzą i odkrywaniem potęgi żywiołów oplatających Xylon, nagle napotyka ruiny nieznanego pochodzenia, w których czai się starożytne zło zwane Blasterami. Będąc nieświadomymi tego, do czego owe Blastery są zdolne, przyczyniają się do ich uwolnienia, a tętniący niegdyś życiem Xylon zaczyna pogrążać się w chaosie. Czas naprawić błędy swoich pobratymców.

W tym dynamicznym hack’n’slash MMO wcielisz się w jedną z trzech dostępnych postaci: wojownika Aana, wiedźmę Stellę, lub w łuczniczkę Elonę. Każda tych istot dysponuje indywidualnym stylem walki i jest wyposażona w zestaw zarówno aktywnych jak i pasywnych umiejętności. Każdy z bohaterów to zupełnie inna historia i powody kryjące się za polowaniem na Blasterów.

Głównym elementem rozgrywki Blast Breaker są widowiskowe i wciągające pojedynki, które przyczyniają się do rozbudowywania i rozwoju Twojej postaci. To, co rzuca się w oczy, to kolorowa grafika i kapitalne animacje, których niejeden hack’n’slash mógłby tej grze pozazdrościć.

Oprócz łatwego systemu kontroli postaci towarzyszyć Ci będą różnorodne misje podzielone na trzy kategorie: eksploracja świata, pojedyncze zadania nastawione na konkretny cel, a także misje fabularne odkrywające przed Tobą kolejne karty historii świata mieszkańców Xylonu. Jeśli samo PvE to dla Ciebie za mało, a wytwarzanie przedmiotów traktujesz jedynie jako poboczną rozrywkę, na pewno chętnie oddasz się walkom na arenach PvP, na których spotkasz innych graczy.

pełny opis gry
Screeny
Blast Breaker screenshot1 Blast Breaker screenshot2 Blast Breaker screenshot3 Blast Breaker screenshot4 Blast Breaker screenshot5 Blast Breaker screenshot6 Blast Breaker screenshot7 Blast Breaker screenshot8
Video

Blast Breaker wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat