Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 289 0
01.05.2019

Bleach - solucja zadań w serwisie

Bleach to dosyć prosta i fajna gra rpg w klimacie popularnej mangi napisanej przez Tite Kubo. Przejście zadań opiera się na zdobywaniu poziomu postaci za pomocą sugestywnego systemu fabuły z "autotrackiem". System ten można było spotkać grając w takie gry jak np. League of Angels III więc dla doświadczonych graczy nie powinien stanowić problemu. W grze jest multóm rzeczy na których można się skupić lecz wprowadzają one trochę chaosu na ekranie. Najważniejsze jest by skupić sie na zdobywaniu doświadczenia które pozwoli wbijać wyższy poziom postaci wymagany w serwisie do przydzielenia punktów na które polujemy. Poziomy do zdobycia: 17, 26, 34.Najwięcej doświadczenia oferują nam misje wątku głównego wyświetlane w oknie po prawej stronie ekranu. Pojawiają się tam także zadania poboczne, które również automatycznie nawigują. Jest też o wiele więcej sposobów a możliwość ich wykonania odświeża się co jakiś czas i widocznie podświetla.

Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj

Wiemy wtedy że odblokowywane jest podniesienie poziomu postaci, towarzyszy, broni, uzbrojenia oraz umiejętności specjalnych za pomocą przedmiotów, energii zdobywanej czasowo lub innym czynnikom te zaś z kolei wzmacniają nasze postacie wraz z głównym bohaterem pozwalając przejść kolejne etapy lub wykonanie achievment'ów których nagrodą jest także doświadczenie. Możemy je znaleźć w postaci ikon w prawej górnej części ekranu wraz z mapa świata. Większość ikon jest podpisanych co pomaga rozróżnić ich częstotliwość, część z nich dostępna jest w określonych przedziałach czasowych np. raz dziennie (są to dzienne logowania i zapisy do nich lub promocje) część po zdobyciu określonych artefaktów lub przedmiotów (czyli eventy).
Część tych ikon znajduje się w prawej dolnej części ekranu i tyczą się one rozwoju głównej postaci, jej broni, przedmiotów i uzbrojenia a także umiejętności specjalnych. Jest też ikona towarzyszy drużyny a także ich formacji.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj

Lewa strona ekranu podzielona jest od dołu na chat, kolejne sugestie odnawialnych opcji i zadań dziennych znajdujących się w dodatkowym obszarze zwanym kryjówką i przechodząc wyżej do głównych statystyk naszego bohatera. Pierwszą z nich jest ogólna, zsumowana liczba mocy naszego bohatera i jego poziom. Możemy znaleźć tam także ilość złota, specjalnej waluty w grze która można kupić za gotówkę oraz czas wersji konta premium a także ilość wytrzymałości niezbędnej do wykonywania walk głównych misji fabularnych.

Screeny warto robić z włączonym widocznym oknem postaci gdzie poziom jest bardziej widoczny oraz panelem konta w którym wyświetlany jest nasz nick w grze, które ułatwią weryfikacje i identyfikacje w serwisie wraz z przyznaniem punktów.

Zadania są szybkie i łatwe, szkoda tylko że ich wykonanie jest tak słabo punktowane. Grę można przejść pod kątem zadań zaledwie w parę dni o jeżeli głównie skupić się na źródłach zdobywania doświadczenia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez latwamigotka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
5

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
6

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
7

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
8

My Free Zoo Twój własny świat zwierząt

Poradnik Bananek2014
9

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
10

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
Chat