Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 950 0
01.05.2019

Bleach - solucja zadań w serwisie

Bleach to dosyć prosta i fajna gra rpg w klimacie popularnej mangi napisanej przez Tite Kubo. Przejście zadań opiera się na zdobywaniu poziomu postaci za pomocą sugestywnego systemu fabuły z "autotrackiem". System ten można było spotkać grając w takie gry jak np. League of Angels III więc dla doświadczonych graczy nie powinien stanowić problemu. W grze jest multóm rzeczy na których można się skupić lecz wprowadzają one trochę chaosu na ekranie. Najważniejsze jest by skupić sie na zdobywaniu doświadczenia które pozwoli wbijać wyższy poziom postaci wymagany w serwisie do przydzielenia punktów na które polujemy. Poziomy do zdobycia: 17, 26, 34.Najwięcej doświadczenia oferują nam misje wątku głównego wyświetlane w oknie po prawej stronie ekranu. Pojawiają się tam także zadania poboczne, które również automatycznie nawigują. Jest też o wiele więcej sposobów a możliwość ich wykonania odświeża się co jakiś czas i widocznie podświetla.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wiemy wtedy że odblokowywane jest podniesienie poziomu postaci, towarzyszy, broni, uzbrojenia oraz umiejętności specjalnych za pomocą przedmiotów, energii zdobywanej czasowo lub innym czynnikom te zaś z kolei wzmacniają nasze postacie wraz z głównym bohaterem pozwalając przejść kolejne etapy lub wykonanie achievment'ów których nagrodą jest także doświadczenie. Możemy je znaleźć w postaci ikon w prawej górnej części ekranu wraz z mapa świata. Większość ikon jest podpisanych co pomaga rozróżnić ich częstotliwość, część z nich dostępna jest w określonych przedziałach czasowych np. raz dziennie (są to dzienne logowania i zapisy do nich lub promocje) część po zdobyciu określonych artefaktów lub przedmiotów (czyli eventy).
Część tych ikon znajduje się w prawej dolnej części ekranu i tyczą się one rozwoju głównej postaci, jej broni, przedmiotów i uzbrojenia a także umiejętności specjalnych. Jest też ikona towarzyszy drużyny a także ich formacji.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Lewa strona ekranu podzielona jest od dołu na chat, kolejne sugestie odnawialnych opcji i zadań dziennych znajdujących się w dodatkowym obszarze zwanym kryjówką i przechodząc wyżej do głównych statystyk naszego bohatera. Pierwszą z nich jest ogólna, zsumowana liczba mocy naszego bohatera i jego poziom. Możemy znaleźć tam także ilość złota, specjalnej waluty w grze która można kupić za gotówkę oraz czas wersji konta premium a także ilość wytrzymałości niezbędnej do wykonywania walk głównych misji fabularnych.

Screeny warto robić z włączonym widocznym oknem postaci gdzie poziom jest bardziej widoczny oraz panelem konta w którym wyświetlany jest nasz nick w grze, które ułatwią weryfikacje i identyfikacje w serwisie wraz z przyznaniem punktów.

Zadania są szybkie i łatwe, szkoda tylko że ich wykonanie jest tak słabo punktowane. Grę można przejść pod kątem zadań zaledwie w parę dni o jeżeli głównie skupić się na źródłach zdobywania doświadczenia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez latwamigotka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Jak szybko zarabiać StarCoins? 2022r.

Poradnik AokiMSP
2

CSGO Prime (B2P) Dlaczego Przeciwna Drużyna Wygrywa Mecz w CS GO

Poradnik WILKMOR
3

Minecraft Minecraft czyli jeden z kroków milowych w historii gier

Recenzja Jnusz
4

Metro Exodus-moja recenzja

Recenzja Antonios007
5

BlockStarPlanet Ocena BlockStarPlanet

Recenzja DomiDomi123
6

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
7

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
8

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
9

League of Legends Poradnik Jak Grać Yasuo

Poradnik Rogaczovv
10

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
Chat