Jak to działa
4.7 3 1278 0
05.10.2019

Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

BlockStarPlanet to moja ulubiona gra. Jest przyjemna i co czwartek są dodawane nowe rzeczy, można również kupić VIP który grze bardzo ułatwia rozgrywkę osobiście mam VIP i go polecam. W grze są parkoury które się przyjemnie przechodzi, są kopania, bitwy, czaty i stwórz i oceń. Parkoury są bardzo fajne dlatego że jak przejdziesz niemożliwy parkour to dostaniesz dużo XP, czaty są przyjemne bo można się sobie popisać i się dobrze bawić, bitwy są bardzo fajne dlatego ,że można kupować najróżniejsze bronie a potem je dobrze wykorzystać w polu bitwy. Stwórz i oceń to tryb w którym oceniasz prace innych czyli Blockstars, fotki, prefabrykaty i części Blockstar, ten tryb jest fajny. BlockStarPlanet to przyjazne miejsce tylko jak gracze się nie kłócą. Jest tam poczta na której można pisać z graczami tylko ze swojego kraju. Czasami są dodawane nowe Nexsusy które są bardzo fajne. Moim zdaniem BlockStarPlanet to przyjazne i miłe miejsce. Bardzo lubię tą grę.

Parkoury- są tworzone codziennie przez graczy BlockStarPlanet, dlatego są unikalne i bardzo ładne. Sam mam kilka parkourów i myślę, że są fajne. Niektóre parkoury są tak trudne ,że nie da się ich przejść, a niektóre są bardzo łatwe i meta jest obok. Na niektórych parkourach dostaje się bardzo dużo levela a na niektórych dostaje się bardzo mało. Na kilku parkourach można się bawić w chowanego, a na innych nie. Czasami parkoury są zabawne a niektóre nawet straszne. Ja mam kilka parkourów i myślę że są fajne. Ja z moim bratem bawimy się na parkourach w chowanego i berka, jest to bardzo przyjemne gdyż co chwila zmieniamy parkoury. Jak jest się członkiem VIP to ma się nieskończoną ilość kryształowych klucze które bardzo ułatwiają rozgrywkę, ponieważ jak się zginie to można się odrodzić przy krysztale a to jest bardzo fajne bo nie trzeba przechodzić całego parkoura od nowa. Jak tworzy się parkour to są bardzo fajne dodatki np. bot uleczający który jak masz mało życia to cię ulecza jak masz mało życia. Bardzo lubię parkoury.

Kopanie- to bardzo przyjemna 30 minutowa rozgrywka w której można szybko nazbierać dużo kryształów. Moim zdaniem najlepiej jest kopać z przyjaciółmi, Kopanie jest długie ale przyjemne. Ostatnio dodano ,że zwierzaki mogą przynosić kryształy. Na kilku kopaniach są ukryte małe obszary kopania na których można kopać. Ja od czasu do czasu gram w kopania, ale ogólnie je lubię. Gracze na kopaniach bardzo często przeszkadzają i nie można spokojnie pograć bo np. cały czas psują wyjścia lub po prostu przeszkadzają a to jest bardzo nie przyjemne. Są skarby które dają dużo punktów, bardzo trudno jest się dokopać do piekła, chyba na dwóch kopaniach są bramy, jedna jest niebieska w której jest oddawarka kryształów, a w czerwonej można normalnie kopać. Czasami jak trafi się na fajnych ludzi to można bardzo przyjemnie spędzić czas, np. będą czekać ze skarbami itd. Za zoiny można ulepszyć laser i kieszonkę, a to jest bardzo fajne. Bardzo lubię kopanie.

4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Baldi191

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
2

League of Legends Malzahar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
4

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
5

Recenzja strony giercownia.pl

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
7

Hero Zero Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Poradnik Burixt0n
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
9

Recenzja strony ŁowcyGier

Poradnik Typowypolak nr 1
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat