Jak to działa

Blood Wars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Blood Wars

Jesteś fanem gier karcianych z elementami MMORPG, stworzonych w dość nietypowym klimacie? A może fascynuje Cię świat… wampirów? Już dziś możesz połączyć obie te fascynacje w… tylko jedną! Wystarczy, że wejdziesz w świat Blood Wars już dziś na bananki.pl!
Gra karciana Blood Wars to zupełnie inna gra, niż jakakolwiek inna. To darmowa gra przeglądarkowa, osadzona w postapokaliptycznym świecie wampirów. Właśnie Ty wcielisz się w rozgrywce w krwiożerczego wampira, który przeżył w świecie postnuklearnym. Zawalcz więc o swoją dominację w jedynym mieście, które przetrwało apokalipsę! Odwieczna walka piekielnych sił zła trwa tu przez cały czas, zatem zwyczajnie… nie możesz się już wycofać! Gra przeznaczona jest dla dowolnej liczby graczy, chociaż 4-5 jest najbardziej optymalnym wyborem. Dwie losowo posortowane talie kart, których jest po 50 sztuk– właśnie w ten sposób zaczyna… każdy z graczy. Kontroluj potężne Legiony i podstępnych Wodzów, aby pokonać innych graczy i podbić cały świat Blood Wars! Aby jeszcze bardziej zintensyfikować grę, poszukaj z rozgrywce pakietów eskalacji Blood Wars – dzięki temu będziesz mógł dodać nowe karty i… opcje do swoich bitew!
Nie wiesz, jak wykorzystać zbyt dużą liczbę wolnego czasu? A może droga do szkoły czy pracy bardzo dłuży Ci się w autobusie czy tramwaju? Dołącz do grona najpotężniejszych władców ciemności, stocz wiele emocjonujących bitew z graczami z całego świata i zwyczajnie… dobrze się zabaw! Wystarczy odpalić grę Blood Wars już dziś, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Blood Wars screenshot1 Blood Wars screenshot2 Blood Wars screenshot3 Blood Wars screenshot4 Blood Wars screenshot5 Blood Wars screenshot6 Blood Wars screenshot7 Blood Wars screenshot8 Blood Wars screenshot9 Blood Wars screenshot10
Video

Blood Wars wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat