Jak to działa
5.0 1 1734 0
18.07.2020

Gra zwana Brawl Stars

Dzień dobry. W tym artykule, będę pisał o grze zwanej Brawl Stars. Ta gra jest wspaniałą rozrywką dla młodszych, jak i trochę starszych graczy. Po zainstalowaniu gry, na rozpoczęciu samouczka, będzie nas oprowadzać taki zadymiarz jak Shelly. Będzie kazała zbierać klejnoty, zniszczyć roboty, oraz na końcu samouczka będzie kazała nam użyć super ataku na robota giganta. Gdy już ukończymy samouczek, będziemy musieli wpisać nazwę jaką chcielibyśmy nosić nazwę w tej grze( najlepiej bez danych osobowych). Po wpisaniu nazwy, będziemy musieli rozegrać grę w trybie Zbiory Klejnotów. Jest to bardzo łatwa gra, ponieważ gramy na botach, i poziom trudności jest bardzo łatwy. Po rozegraniu gry, musimy zagrać w tą samą grę, ale już na pucharki(zdobywamy je podczas grania w grę). Po rozegraniu tej gry musimy zdobywać pucharki, np. za 250 pucharków jest Bull, a za 500 jessie i tak dalej i tak dalej. Bardzo przyjemnie zbiera się te pucharki. Z powiększaniem naszych zasobów pucharków, dostajemy coraz lepsze nagrody.

Ogólnie o całej grze:


Tak jak w poprzednio pisałem w grze zdobywamy pucharki, za które zdobywamy nagrody, oraz zadymiarzy. W alei zdobędziemy takich zadymiarzy jak: Nita, Colt, Bull, Jessie, Brock, Dynamike, Bo, Tick, 8-Bitowiec oraz Emz.


Zadymiarzy możemy odblokowywać ze skrzynek, takich jak: skrzynka zadymiarza, duża skrzynka oraz mega skrzynka, oraz kupując je w sklepie za gemy. Gemy można kupić za prawdziwe pieniądze. Ilość oraz cennik gemów: 30 gemów- 8,99 zł, 80 gemów- 23,99 zł, 170 gemów- 47,99 zł, 360 gemów- 94,99 zł, 950 gemów- 239,99 zł, 2000 gemów- 479,99 zł. Gra oferuje na bardzo ciekawe oraz fantastycznie dla rozrywki gry: Zbiory Klejnotów, Starcie: Solo oraz Duo, Zadyma, Wydarzenia Specjalne, Nagroda, Oblężenie, Wyzwanie Mistrzowskie, Gorąca Strefa oraz Igrzyska mocy. W sklepie codziennie dostajemy darmowe rzeczy np. monety czy skrzynka zadymiarza. Możemy tam kupić: Najróżniejsze oferty, punkty mocy do zadymiarzy, skiny, gwiezdne skiny, skrzynki za gwiezdne punkty, skrzynki za gemy: duża skrzynka oraz mega skrzynka, gemy oraz monety. W sklepie jest również Kod twórcy. Dzięki temu że wpiszemy ten kod twórca otrzymuje od nas wsparcie. Przykładowe kody twórcy: Farell, sitrox, VCR.

W Brawl Stars można zapraszać się do drużyn. Jest to bardzo pomocne np. przy ustalaniu taktyki lub graniu w Wyzwanie Mistrzowskie bądź inne tryby gry. Myślę ż Brawl Stars To Wspaniała gra.

Teraz opowiem wam o mojej przygodzie właśnie z tą grą. Zacząłem grać w tą grę około 17 lutego ubiegłego roku. Powoli uczyłem się co tam trzeba robić, zbierałem pucharki, odblokowywałem coraz więcej zadymiarzy. Moje konto bardzo szybko zaczęło się rozwijać. Grałem wszystkimi zadymiarzami, to bardzo ułatwiało mi rozgrywkę, ponieważ mogłem grać z mniejszymi pucharkami, np. udało mi się zdobyć 200 pucharków na jednym zadymiarzu, a następnie na kolejnym dokładnie tyle samo. Po miesiącu grania w tą wspaniała grę, mój brat też zaczął w nią grać. Gra bardzo mu się spodobała. Teraz gra w nią prawie cały czas(oczywiście razem ze mną). Ja mam prawie 18 tysięcy pucharków, a on ma prawie 14 tysięcy. Mi brakuję dwóch zadymiarzy, a mu brakuje sześciu.

W grze są często dodawane aktualizacje. I to bardzo się nam podoba. Gdy do gry został dodany karnet zadymiarski, razem z bratem kupiliśmy go i kilka dni przed jego zakończeniem udało się go nam ukończyć.

Gra bardzo się nam podoba.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Baldi191

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
3

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
4

World of Tanks E50M - Nie kompletny ideał

Poradnik ChUcKxPoMpA
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
8

Sleeping Dogs - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
10

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
Chat