Jak to działa
3.7 3 9854 0
19.05.2020

Jakimi postaciami grać poszczególne tryby

W grze Brawl Stars mamy sporo trybów i każdy tryb ma minimum po 5 różnych map. Wielu jednak nie wie jakim zadymiarzem grać dany tryb. Zacznijmy od tego jakie mamy tryby : gem grab, brawl ball, siege, heist, bounty, wydarzenia specjalne ( np.: big game) , solo/ duo starcie, gorąca strefa i dla tych co posiadają star powery na brawlerach igrzyska mocy. Wiele z tych trybów posiada także dużą liczbę map , na których nie każda postać się nada. Np.: nie zagramy Barley'em na Satrciu solo, lub dynamike na bounty. Nie będę mówił jak ważne jest opanowanie zadymiarza na danym trybie jeśli chcemy zyskiwać dużą liczbę pucharków co mecz i szybko awansować w alei pucharków. Dlatego powstał ten poradnik, aby wspomóc początkujących graczy , graczy z problemami , lub graczy zaawansowanych, którzy chcą nauczyć się grać perfekcyjnie grać daną postacią na poszczególnym trybie, zbyt szybko się nie zniechęcić do grania Brawlera jak i danego trybu.

Na początku zajmiemy się trybami najczęśćiej granymi, czyli igrzyska mocy, wydarzenia eventowe i starcie. Na tych trybach sprawdzi się postać o dużym dmg i dużą ilością punktów zdrowia. Idealnymi postaciami na oba te tryby są Shelly, Bull, Jessie, colt, BO, EL Primo, Rosa ,Pam, Frank, Gale, Leon. Na starcie solo najlepiej sprawdzą się: Frank, Bull, Shelly, Gale , BO, El primo, Rosa , Colt ( 3 ostatnie okazyjnie zależy od ustawienia i od umiejętności). Na tryb DUO polecam : Rosa, El Primo, Pam , Jessie, Leon , oraz te , które są dobre na solo. Jeżeli chodzi o wydarzenia eventowe to serdecznie polecam z całej tej grupy Jessie , ponieważ swoim super - atakiem wyrzuca wieżyczkę strzelniczą , która będąc dobrze ustawiona zada ogromne uszkodzenia wrogom, co pozwoli wam szybciej zabić bossa lub dłużej przetrwać ataki. Patrząc na igrzyska mocy rekomenduje tą postać jaką gramy najlepiej i czujemy się w niej bardzo dobrze, rozumiemy ją i ogarniamy sytuacje, które dzieją się podczas rozgrywki .

Zajmę się teraz resztą trybów. Pasują tam wszystkie postacie , lecz niektóre z nich lepiej odnajdą się na poszczególnych mapach. Najczęściej pokazuje się wskazany przykład brawlerów na każdy tryb : Tank ( BO, Bull, Rosa, El Primo , Pam , Frank, Bibi ) w zamienniku na strzelca ( Shelly. Jessie, Colt , Brock, Piper) , Healer ( Poco, Pam, ) , Miotacz ( Barley, Dynamike, Tick). Najczęściej na Brawl ball i Gem grab zobaczymy Mortisa , gdyż kiedy atakuje wytwarza pewnego rodzaju boosta do szybkości , przez co potrafi szybko zaskoczyć przeciwnika lub zmienić cały bieg gry. Sporadycznie pojawia się reszta Brawlerów, lecz nie są już tak często wybierane ze względu na różne czynniki, które eliminują dużo wygranych.


Jak przedstawiłem widać jak ważny jest odpowiedni wybór postaci na dany tryb, jeśli chcemy uzyskiwać genialne wyniki.


Dziekuje za przeczytanie i życzę samy genialnych wyników w grze :D

3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez FlupixDD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
7

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat