Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1326 0
22.06.2020

Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Counter-Strike: Global Offensive- Według wielu graczy jedna z najlepszych strzelanek w historii gier. Wielu graczy zachwala tą grę, nie dawno CS wrócił do swojej starej popularności za sprawą powrotów wielu Youtuberów do tej gry a nawet bije swoje rekordy graczy online. 22 marca padł kolejny rekord. Jednocześnie w Counter-Strike: Global Offensive grało 1,1 miliona graczy, a precyzyjniej mówiąc było to 1 102 067. Jednak tą grę w ścisłej topce trzyma co innego niż Youtuberzy a mianowicie scena e-sportowa która w CSGO jest ogromna i ciągle wywołuje wiele emocji. 2 czerwca 2020 roku wyszedł największy od początku istnienia CS'a konkurent gry Valve a mowa o produkcie Riot Games czyli Valorancie. Coraz więcej pro playerów przechodzi z Counter Strike na Valoranta, ale czy "zabije" to CS'a? Myślę że niema takiej opcji ponieważ wielu ludziom nie podoba się system gry w Valorancie a fanatyków Counter Strike nie brakuje. Kolejnym dowodem na to że CS nie umrze jest przykład Fortnitea którego ogromnym konkurentem miała być gra APEX. Pomimo chwilowego hype'u na APEX'a, Fortnite dalej stoi na pierwszym miejscu w grach Battle Royal. Myślę że z CS'em będzie tak samo.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Counter-Strike: Global Offensive to gra która bez wątpienia wywołuje wiele emocji czasem tych pozytywnych a czasem tych negatywnych. Gdy wygrywamy mecz lub strzelimy jakiegoś niesamowitego headshota czujemy euforię, zadowolenie i bardzo się cieszymy, ale gdy przegramy mecz to często jesteśmy bardzo sfrustrowani, czujemy gniew, złość, zdarzy się rzucić myszką czy klawiaturą. Przyglądnijmy się bliżej tym negatywnym emocją i co je powoduje. Pierwszym powodem negatywnych emocji jest po prostu przegrywanie meczy. Na ten temat nie warto się rozwodzić, nikt nie lubi przegrywać i zdarza się zdenerwować po przegranym meczu. Kolejna rzecz która potrafi wyprowadzić z równowagi jest dostawanie wszelkiego rodzaju skanów, headów oraz pre fireów. Trzecim powodem który wywołuje najwięcej negatywnych emocji jest spotykanie cheaterów w matchmakingu. Wszelkiego rodzaju wspomagacze takie jak wallhack, aimbot czy skrypty na bunny hopa potrafią doprowadzić po prostu do szału. Z własnego doświadczenia wiem że osoby grające na cheaterów potrafią wyzywać wszystkich dookoła, niszczyć swój sprzęt a nawet całkowicie przestać grać w CS'a.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jednak przy graniu w Counter Strikea tak jak już wcześniej wspomniałem towarzyszą nam również pozytywne emocje. Te piękne headshoty, te niesamowite scany i wysoko wygrane mecze. Często w takich sytuacjach po prostu wybuchamy euforią i po prostu chce się grać w CS'a coraz więcej i więcej. Kolejnym powodem dla którego warto grać w tą grę jest satysfakcja gdy stajemy się coraz lepsi. W Counter Strikea warto również grać ze znajomymi. Z własnego doświadczenia wiem że gdyby nie koledzy z którymi gram to raczej nie spędzałbym tyle czasu przy tym tytule. Kolejnym powodem dla którego warto grać w CS'a jest perspektywa późniejszego zarobku na tej grze. Counter Strike jest grą z bardzo rozwiniętym e-sportem. Trenując po kilka godzin dziennie jesteśmy w stanie być lepszymi od zwykłych "niedzielnych" graczy. Gdy pogramy już dłużej i wbijemy tego upragnionego Globala możemy zacząć grać faceity. Gdy wbijemy 10 lvl faceit mamy już otwartą drogę do e-sportu. Poza tym CS jest popularną grą do streamowania więc ze zwykłego grania ze znajomymi możemy stać się streamerami. Podsumowując wszytko o czym wcześniej pisałem, uważam że warto co najmniej raz w życiu zagrać w tą grę i zobaczyć czy przypadnie nam do gustu,

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez koczanHDHQPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Transformice Na jakie umiejętności szamana najlepiej przeznaczać punkty?

Poradnik yeonrie
2

World of Tanks Super gra polecam ją

Recenzja Nikej2503_
3

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
4

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
5

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
6

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
7

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
8

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
9

Hero Zero Hero Zero- gra w którą warto zagrać.

Recenzja Giguśś
10

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
Chat