Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 3 390 0
03.07.2017

CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Jestem fanem gry Counter-Strike od czasów powstania w wersji "klasycznej", czyli 1.6, którą wciąż mam na innym komputerze. Tą wersją grałem przez dość długi czas, ale kiedy pojawiła się teraźniejsza wersja, poczułem,że będzie lepsza od poprzedniej. I nie myliłem się. Cieszę się, że czas przyniósł do tej gry skiny oraz lepszą jakość grafiki, choć dalej uważam, że w wersję 1.6 da się dalej grać. Teraz grę cs:go nie możemy oceniać jak zwykłą grę, ale jako platformy e-sportowe i oceniać je jak zwykłe sporty, np. piłkę nożną, czy siatkówka. Menu w dzisiejszym cs-ie sprawia wrażenie profesjonalnej gry. W wersji starszej menu nie wyglądało tak "doskonale" i miało mniej możliwości i opcji. Dawniej nie było meczów e-sportowych (ESL, KOLONIA, IBUYpower). W cs-ie 1.6 nie było możliwości wykonywania operacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dodatkowo dla początkujących jest wprowadzony samouczek i nie muszą się martwić,że będą najgorsi, ponieważ mogą się spokojnie nauczyć wszystkiego od podstaw i nawet mogą zostać mistrzami. Aby posiadać skiny trzeba je kupić za pomocą różnych form płatności, np. PaySafe Card lub też kartą kredytową, aby później przekształcić prawdziwe pieniądze w euro na Steam. Skiny posiadają wartości swojej rzadkości i są to: biały lub szary, jasnoniebieski, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony i złoty - nóż lub rękawiczki. Powstały różne strony, gdzie zdobywa się punkty aby później zamienić je na skiny. Są to m.in. : cs:go polygon - ruletka, cs:go bounty - różnie tryby. Najlepsza strona według mnie, to bananki.pl. Sam korzystam z niej bardzo często. Z resztą korzystam ze wszystkich. Robiąc zadania w różnych grach, np. cs:go zdobywa się punkty na tej stronie
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uważam, że gra Counter Strike: Global Offensive jest bardzo wciągająca,ma wiele trybów gry, np. wyścig zbrojeń, mecz turniejowy, mecz uproszczony, demolka i deathmetch. Myślę, że gra również uczy działania zespołowo grając z innymi użytkownikami, ale i również z botami. Porównując cs-a 1.6 do cs:go, to wygrywa zdecydowanie dzisiejsza wersja, ale grając długo w poprzednią wersję przyznam, że można do tego wrócić. Grę ocenię 10/10, ponieważ ze względu na lepszą grafikę, więcej możliwości, wprowadzone skiny oraz samouczek dla początkujących, np. tak jak moja kuzynka. Ponad to podczas meczy z innymi graczami można z nimi rozmawiać. Często możemy spotkać ludzi z innych krajów i można się nauczyć innych języków lub doszkolić się w językach które znamy lub się uczymy na bieżąco. Ja oceniłem grę na maksymalną liczbę, a wy? Jak oceniacie grę cs:go?
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez mat2mar

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
6

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
7

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
8

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
9

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
10

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
Discord