Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 1078 0
14.12.2017

Minecraft- Kwadratowy świat

Minecraft to gra studia Mojang a jej projektantem jest Markus Persson, nazywany Notchem. Jest to gra o kwadratowej grafice i otwartym świecie-to gra która przyciągneła do siebie graczy z całego świata i przez kilka lat zajmowała czołowe miejsce w rankingach najpopularniejszych gier. Zadaniem gracza jest przeżycie jak najwięcej dni na kwadratowym globie. Gracz zbiera jedzenie (Po świecie spaceruje wiele zwierzątek ;P), znajduje surowce i wytwarza coraz to lepsze przedmioty. Gra wydaje się łatwa, ale wszystko zmienia się nocą, kiedy to niebezpieczne potwory opuszczają jaskinie by zapolować na gracza. W grze możemy niszczyć i budować co nam się podoba, ale są dwa ograniczenia: Jednym jest nasza wyobraźnia, a drugim limit układania bloków w górę, który obecnie wynosi 256 kratek. Na większą wysokość możemy już tylko wlecieć gdy nasz świat jest na trybie Creative
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra posiada wbudowany tryb Multiplayer, który jest dodatkowym urozmaiceniem gry. Możemy w nim zagrać z przyjaciółmi lub po rywalizować na serwerach których znajdziemy bardzo dużo. Jeżeli jest to jednak nadal za mało, aby przekonać Cię do tej wspaniałej gry, jaką jest Minecraft, to do dyspozycji mamy jeszcze setki najróżniejszych modyfikacji, które wniosą naszą rozgrywkę na wyższy poziom, i pozwolą na czerpanie większej radości z gry. Możemy wybierać mody jakie chcemy- od mebli, nowych przedmiotów i biomy, przez samochody, samoloty, czołgi i inne pojazdy lądowe, wodne i powietrzne, aż po dodatki w których możemy zakładać związki i mieć własne dzieci. Fajna koncepcją jest również możliwość pobierania map innych graczy po to by móc obejrzeć budowle lub wykonywać wymyślone na niej zadania i parkoury.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując mój wywód- Minecraft to gra w której sami lub z pomocą kolegów możemy robić to co nam się żywnie podoba. Budujemy miasta, wieżowce, maszyny. Bronimy się przed szkieletami, pająkami, zombiakami. Uprawiamy własne rośliny takie jak dynie, kakao, pszenica, buraki ,marchewki, melony. Za pomocą redstone możemy tworzyć machiny które pomogą nam w życiu codziennym, lub pułapki które uchronią nas przed potworami. Przy Minecrafcie sam przesiedziałem setki a może nawet tysiące godzin bo przez kilka lat była to gra w której dosłownie byłem zakochany. Gdzie bym nie był zawsze myślałem o tym, co fajnego zbuduję i co fajnego jeszcze będę mógł zrobić, bo choć grałem w nią tyle czasu to moje pomysły nie kończyły się, a wręcz przeciwnie, napływało ich coraz więcej. Niestety nadszedł czas w którym to większa część graczy opuściła świat Minecrafta i przeniosła się na mapy CS:GO który jest teraz bardzo popularny. Ja jednak nadal bardzo polecam Minecraft i życzę miłego grania :D.
Pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez cezard002

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
5

Game of Thrones Jak żerować na nostalgii

Recenzja Tybero
6

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
7

Roblox Bloxburg - budowanie

Tutorial bananamother
8

League of Legends Podstawowe zasady League of Legends, które sprawią, że będziesz lepszym graczem

Poradnik Exrad
9

CSGO Prime (B2P) Klasyk gatunku FPS czyli CS:GO

Recenzja Kapcio
10

Crossout Dominacja w świecie szalonych mechaników

Recenzja szeremere
Chat