Jak to działa
5.0 1 119 0
12.07.2022

Moja opinia na temat tej gry

Bardzo serdecznie witam w tym artykule. Chciałbym przedstawić moją opinię na temat gry Brawl Stars, gry, którą większość osób nazywa grą dla tzw. " Kidów " a tak (według mnie) nie jest:

1. Różnorodność zadymiarzy: Istnieje w Brawl Stars naprawdę duża i rozmaita gala zadymiarzy. Każdy z nich ma inne zdolności, cechy, zastosowania na przeróżnych mapach oraz ma swoje słabości, przeciwstawności i swoją unikalność.

2. Różnorodność trybów: Supercell(czyli twórcy Brawl Stars) bardzo często starają się dodawać nowe tryby gry na których w zależności od gustu można wybierać w co grać od piłki nożnej(nazywanej zadymą) przez zbiory klejnotów, nagrodę, napadu i wiele więcej aż do sezonowych trybów takich jak siatkówka, koszykówka oraz pojedynki (czyli 1v1). Występują także rozmaite tryby kooperacyjne czyli walka z Bossem, Wielka gra czy również ochrona sejfu przed atakiem robotów.

3.Skrzynki: W tej grze występują również tzw. skrzynki, których otwieranie może nam przynieść monety, punkty mocy do ulepszania zadymiarzy, a w szczęśliwych przypadkach nowego zadymiarza. Może i szansę nie są duże na trafianie zadymiarzy, ale w końcu trafi się moment, w którym trafimy wymarzoną postać.

Oczywiście gra jak każda gra ma również swoje minusy:

  • 1. Matchmaking: Dosyć często, gdy gramy z dwoma innymi osobami na trybach 3v3( czyli np. Napad, Zbiory Klejnotów) da się zauważyć, że serwer nie dobiera osób na podobnym poziomie umiejętności, przez co często można się wkurzyć, a na wyższych pucharkach na postaci starcić to, co wygraliśmy
  • 2.Klejnoty(powszechnie nazywane GEMAMI). Najważniejsza waluta, za którą możemy kupić niezliczoną ilość przebrań, karnet zadymiarski oraz skrzynki jest najcięższą walutą do zdobycia w samej grze. Jeden sezon karnetu trwa od 40 do 63 dni, i w tym sezonie da się uzbierać zaledwie 90 klejnotów, co w porównaniu z zawartością gry jest naprawdę małą ilością. Wiadomo, że Supercell daje wszystkim nieraz gemy za darmo no ale mogliby dawać więcej.
  • 3. Toksyczni gracze. W Brawl Stars często po porażce gracze używają toksycznych emotek chcąc pokazać że są lepsi, a tak naprawdę to przez randomów, którym zachciało się kliknąć przycisk GRAJ w tym samym czasie co ty. No ale... przecież tylko jedna drużyna wygra.

A więc dochodząc do zakończenia tego artykułu o grze Brawl Stars podsumowując... gram w tą ciekawą grę od ponad 4 lat i mam już 32,5 tysiąca pucharków nazbieranych ciężką robotą... według mnie te minusy nie obniżają mojej własnej opinii, ponieważ jest to jedna z lepszych gier w jaką w całym moim 14-letnim życiu grałem i nigdy nie zwracałem uwagi na osoby piszące komentarze pod moimi postami w grupach Brawl Starsowych na Facebooku typu " Jesteś Kidem", "Kto jeszcze w to gra?", "Ale z ciebie noob", "Co za teamer 😂😂" No bo... przecież każdy gra w to co lubi czyż nie?

Ja oczywiście polecam tą grę, ponieważ to jedyna gra w moim telefonie, która zabiera bardzo dużo czasu, w praktyce to zapominasz o świecie rzeczywistym gdy grasz w ten wytwór Supercella...a na dodatek nie zabiera dużo internetu z twojego ograniczonego pakietu :D. Gra idealna do wspólnego grania ze znajomymi czy nawet samemu w przerwie w szkole lub pracy. Moja opinia w liczbach od 1 do 10 to jest 9,5/10.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez M0rliny123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Minecraft Najlepsze Serwery W Minecraft! (Premium i Non Premium)

Poradnik Nexowyy
4

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
5

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
6

How to Survive - Gdzie Dead island spotyka Titan Quest

Recenzja Boomboxpl
7

Total War Arena Strategia niemal doskonała

Recenzja Kapcio
8

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
9

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
10

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
Chat