Jak to działa
4.6 7 293 0
05.07.2020

Poradnik Brawl Stars

Będziesz musiał zainstalować grę o nazwie Brawl Stars jest ona dostępna na urządzeniach typu (ios,android). Po pobraniu aplikacij trzeba wejść w grę i kliknąć "Graj bez" wtedy rozpocznie się tutorial który będzie prowadziła postać o nazwie Shelly. Trzeba tam będzie strzelać w roboty zbierać klejnoty użyć super ataku. Nie będzie on trudny ale jest bardzo pomocny i przydatny w rundach wieloosobowych czyli takich gdzie realni gracze biorą udział. Tam jest bardzo trudno więc graj szybko a jeśli inny gracz kombinuje graj jak uważasz. Jest też ważne żebyś patrzał na moce zadymiarza gadżety, super ataki, ile dany zadymiarz ma życia i jaką ma super moc. Zadbaj o to aby twoja drużna była wdzięczna twojej gry. Czasami gra umie zdenerwować ale spokojnie. Po zdobyciu skrzynki otwórz ją za każdą skrzynką zwiększa się twoja szansa na zdobycie zadymiarza.

10 skrzynek zadymiarza = 1 mega box

3 skrzynki zadymiarza = Big box

Możesz sprawdzić swoją szansę na zadymiarza możesz ją sprawdzić wchodząc w sklep kilikając na Mega boxa i na i w lewym górnym rogu.

Po ukończeniu tutorialu będziesz musiał zagrać pierwszą rundę z botami będzie ona prostsza niż ci się wydaje. Będzie ona toczona z botami więc jest strasznie łatwa. Zdobędziesz za nią żetony i puchary. Mówiąc już o pucharach i żetonach można zdobywać je wygrywając rundy jednak gdy wasza drużyna okaże się słabsza od przeciwnej każdy w twojej drużynie straci puchary lub je zarobi gdy na początku rundy pojawi się napis nędznik dodaje on 4 puchary lub też ich nie stracisz gdy twoja ranga zadymiarza jest niższa niż piąta. Można zarobić różowe gwiazdki za nie można kupić skiny do zadymiarza a czasami Megaboxy i Bigboxy (zdobywa sie je za mistrzowskie wydarzenia, za 10,15,20,25,30,35 rangę, są jeszcze 2 sposoby na zdobywanie ich

1.Z igrzysk mocy które można grać gdy zadymiarz ma 10 moc

2.Lub też gdy sezon się zakończył a twój zadymiarz ma więcej niż 550 pucharów.

Podwajacze żetonów można dostać w sklepie jako dzienną nagrodę lub też można je kupić za gemy które można kupić. Monety zdobędziesz tak samo jak podwajacze żetonów lub z deszczu monet czyli z wydarzenia.

Po ukończeniu rundy zostaniesz przekierowany do lobby gdzie będziesz miał pokazaną ilość pucharów i jaka będzie kolejna nagroda. Będziesz w nim żetony do skrzynek z których będziesz mógł trafiać punkty mocy do zadymiarzy monety lub zadymiarzy typu (legędarny, mityczny, chromatyczny, epicki, bardzo rzadki, rzadki lub zadymiarz z aleji pucharów ich nie można dropnąć). Ostatnio został dodany Battle Pass który można mieć za darmo lub można wykupić premium w którym możesz zdobyć szybciej Mega boxy lub chromatycznego zadymiarza i skina do niego. Możesz zdobywać Mega boxy też przez zdobywanie pucharów z aleji pucharów lub też Big boxy z czego jest taka sama szansa na zdobycie zadymiarza tylko tyle że w Mega boxach jest więcej przedmiotów. Lecz to jeszcze jest proste problem pojawia się w momęcie zdobycia 5 tysięcy pucharów za każdym tysiącem pucharów poziom trudności się zwiększa. I to cały poradnik gry Brawl Stars myśle że się bardzo przyda i że pomogłem.

4.6 (głosów: 7)
Art napisany przez Dpocony kasztan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Manager 2018

Recenzja Musik
2

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
7

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
8

MovieStarPlanet MSP To jest NAJLEPSZA GRA

Video bananeczka2000
9

Minecraft Minecraft optifine

Poradnik Porarzo
10

Hero Zero Jak zbierać oponki w Hero Zero?

Poradnik MaxxY
Chat