Jak to działa

Cabals: Card Blitz

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Cabals: Card Blitz

Ostatnimi czasy ogromną popularność zyskują gry karciane. Popularny HS zdaje się nie ustępować miejsca mniejszym kolegom, ale... początkujący gracze powinni być zadowoleni z dostępnej oferty. Cabals: Card Blitz będące początkowo tytułem przeznaczonym na smartfony w końcu doczekał się swojej PCetowej wersji. Gra ta charakteryzuje się prostotą rozgrywki, ale i dynamiką starć.

Stwórz swój własny deck i ruszaj do boju! Bitwy, które przyjdzie Ci rozegrać trwają średnio 30 sekund i odbywają się w zautomatyzowanym trybie. Usiądź wygodnie i patrz jak Twoi bohaterowie miażdżą przeciwników. To Ty decydujesz, którą drogę warto obrać na interaktywnej mapie. Wschód-zachód, a może północne rubieże? Decyzja należy do Ciebie! Chwila odpoczynku? Wytrwali gracze nie znają takiego pojęcia! Zdobywaj twierdze i broń je przed najeźdźcami. Wróg nie śpi!

Cabals: Card Blitz to nie tylko kampania singleplayer, w której zdobywasz kolejne punkty na mapie, ale i ekscytujący multiplayer. W końcu esencją gier komputerowych jest udział w starciach przeciwko innym graczom! Pnij się w rankingu, zdobywaj złoto i udowodnij kto jest najpotężniejszym ze strategów.

pełny opis gry
Screeny
Cabals: Card Blitz screenshot1 Cabals: Card Blitz screenshot2 Cabals: Card Blitz screenshot3 Cabals: Card Blitz screenshot4 Cabals: Card Blitz screenshot5 Cabals: Card Blitz screenshot6 Cabals: Card Blitz screenshot7 Cabals: Card Blitz screenshot8 Cabals: Card Blitz screenshot9 Cabals: Card Blitz screenshot10
Video

Cabals: Card Blitz wymagania

 • Windows XP SP2+
 • 2.33GHz or faster x86
 • 512 MB
 • 128MB DirectX 9.0c
 • 200 MB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat