Jak to działa
0 0 134 0
19.12.2017

Call Of Duty WW2 pierwsze spojrzenie

Cześć bananowcy ! Dzisiaj chciałbym się z wami podzielić moją opinią o jednej z najlepszych gier w jakie mijałem przyjemność grać. CALL OF DUTY WW2 Multiplayer jest kolejną edycją z serii Call Of Duty jednak tym razem (całe szczęście) Opuszczamy kosmos i znów lądujemy na ziemi a gdyby tego było mało to cofamy się do czasów drugiej wojny światowej. W KOŃCU!
Kilka miesięcy przed premierą postanowiłem kupić sprzęt do grania w ową grę. Od dziecka kochałem każdą kolejną część popularnego CODa – pewnie dlatego, że Call of Duty 2 był moją pierwszą grą FPS, w którą miałem okazję zagrać.
Postanowiłem kupić laptop. Dla mnie do gier oraz po to aby dziewczyna mogła podłączyć tablet graficzny i projektować ubrania no ale mniejsza o to. Laptop ma 8GB Ram, Kartę graficzną Nvidia Gforce GTX 950M oraz procesor intela i7.
Gra chodzi mi na stałych sześćdziesięciu FPSach a grafikę mam ustawioną na średnią. Jeżeli chodzi o samą grafikę to jest rewelacyjna jednak nie każdy fan CODa będzie mógł zagrać w swoją ulubioną strzelankę właśnie dlatego, że ma ona bardzo wysokie wymagania sprzętowe… Ale przejdźmy już do samej gry
Kupiłem grę, zainstalowałem te 90GB (single, multi oraz nazi zombie). Wchodzę w końcu do gry i co jako pierwsze rzuca się w oczy? Sztab!
Jest to miejsce gdzie wszyscy gracze mogą się spotkać na małej planszy po to aby móc potrenować swoją celność, zagrać ze sobą 1 na 1, przyjąć wyzwania czasowe (np. Zabij 13 osób poprzez strzał w głowę w dowolnym trybie – czas trwania 30 minut.), przejść w tryb prestiżu itd.
Na początku gry oglądamy filmiki o każdej z 5 dywizji. Możemy grać jako
Piechota – Największym plusem tej klasy jest bagnet dzięki, któremu w walce wręcz zawsze zabijamy jednym uderzeniem.
Spadochroniarze – możliwość dołączenia tłumika do swojej broni
Pancerni – dwójnóg do karabinów
Piechota Górska - Poziom 1: strzelec wyborowy. Poziom 2: stała niewykrywalność dla zwiadu. Poziom 3: ukrycie przed wrogimi nagrodami za serie. Poziom 4: ciche kroki. ( o tej klasie napisałem więcej ponieważ jest to moja ulubiona klasa i odblokowałem już w niej wszystko)
Ekspedycyjni – pociski się palą
A najciekawszą opcją, która dostarcza najwięcej frajdy są zrzuty. Możemy je otrzymać za logowanie się do gry lub za wykonywanie kontraktów. Dzięki zrzutom możemy otrzymać emblematy/bronie/stroje i wiele innych rzeczy do gry.
Oprócz rzeczy które są w sztabie pojawił się tryb Wojny, który ma różne zadania takie jak podbijanie/obrona różnych budynków lub też pomoc/zatrzymanie czołgu
Gra się bardzo przyjemnie jednak jak wspomniałem wyżej nie każdy gracz może sobie pozwolić na czerpanie przyjemności z gry przez wysokie wymagania (oraz cenę?). Jeżeli jednak Twój sprzęt poradzi sobie z grą to z ręką na sercu polecam zakupienie jej.
Call Of Duty WW2 pierwsze spojrzenie 0.0 0
0 0
Art napisany przez wegorz08

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord