Jak to działa
5.0 2 292 0
18.06.2018

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Cześć, dzisiaj pod lupę weźmiemy mniej znienawidzonego przez społeczność brata Shimadę, czyli Genjiego. Nasz bohater to potężny ninja rzucający shurikenami i ciachający wrogów jak masło swoim mieczem. W tym artykule będziecie mogli poznać jego historię, umiejętności i sposób gry.
HISTORIA
Genji był najmłodszym synem mistrza klanu wojowników ninja Shimada, żył w luksusach i nie interesował się nielegalnymi interesami rodziny. Po śmierci ojca brat genjiego Hanzo zażądał aby ten bardziej zaangażował się w kierowanie imperium. Jednak bohater się na to nie zgodził. W ten sposób napięcie między braćmi zaczęło narastać, aż doszło do starcia w którym genji prawie zginął. Bohater przeżył tylko dzięki wsparciu organizacji Overwatch i dr Angeli Ziegler. Genjiemu zaoferowano pomoc w zamian za przystąpienie do organizacji i walkę z klanem Shimada.
Genji przeszedł wiele operacji podaczas których jego części ciała zastąpiono implantami zwiększającymi jego możliwości. Gdy już wykonał swoje zadanie odszedł od Overwatch i wyruszył w podróż podczas której spotkał mnicha Zenyattę. Dzięki mądrościom Genji pogodził się ze swoim mechanicznym ciałem.
UMIEJĘTNOŚCI
SHURIKENY to podstawowa broń Genjiego rzuca pojedynczo lub seriami swoje shurikeny raniąc przeciwników. Broń najlepiej nadaje się na bliską odległość.
SZYBKIE CIĘCIE dzięki tej zdolności bohater rzuca się na przód przecinając wszystko co stanie na jego drodze. Jeżeli przy okazji kogoś zabije może użyć umiejętności ponownie.
ODBICIE to druga zdolność postaci, dzięki niej możemy odbić zbliżające się pociski w kierunku wroga. Umiejętność nie działa na różnego rodzaju lasery lub mrożenie Mei.
CYBER ZWINNOŚĆ to zdolność pasywna umożliwiająca genjiemu wspinanie się po ścianach i podwójny skok.
SMOCZY MIECZ to superzdolność dzięki której możemy za pomocą kilku cięć przeciąć przeciwników na pół. Pojedyncze machnięcie mieczem zadaje 120 obrażeń.
SPOSÓB GRY
Bohater jest przeznaczony głównie do ataku jednak doświadczeni gracze używają go również podczas obrony. Genji świetnie sprawdza się w walce przeciwko medykom takimi jak łaska, lucio, zenyatta jednak może mieć problemy przeciwko Winstonowi, Zarii, Złomiarzowi. Postać jest przeznaczona głównie dla bardziej doświadczonych graczy ponieważ wymaga ogromnej zwinności i celności, dlatego częsciej możemy go spotkać podczas gry na wyższych rangach niż na niższych. Grając genjim powinniśmy zwracać uwagę głównie na medykach przeciwnej drużyny. Gra tą postacią wymaga często od gracza długiego treningu.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
4

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
5

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
6

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
7

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
8

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
9

World of Warships Recenzja Emile Bertin czyli francuskiego krążownika V poziomu

Recenzja Seweryn_16
10

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
Discord