Jak to działa
Conqueror's Blade (B2P)

Conqueror's Blade (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Conqueror's Blade (B2P)

Conqueror's Blade to flagowy sandbox na PC, traktujący o starciu Wschodnich oraz Zachodnich cywilizacji. Głównym elementem produkcji jest m.in innowacyjne połączenie elementów gry akcji z taktycznym gameplay’em.

Jeśli szukasz rozgrywki akcji opartej na dynamicznej walce postacią na pewno się nie zawiedziesz, a wszystko to powiązane jest ze specjalnym systemem kontroli jednostek. Co więcej, tytuł ten idealnie odzwierciedla broń, zbroję oraz jednostki takie jak chociażby europejscy rycerze, czy szwajcarscy halabardnicy. Jak na sandbox przystało w Conqueror’s Blade nie zabraknie ogromnego świata, który możesz podbić.

W Conqueror’s Blade akcja splata się z elementami taktyki oraz iście średniowiecznym duchem. Nie wolno zapominać o spektakularnych scenach realistycznej walki, dzięki którym na własnej skórze przekonasz się czym jest walka w pierwszym szeregu.

Każdy gracz ceni sobie przyjazny, ale wymagający system walki i tego w Conqueror’s Blade nie brakuje. Poza walką bezpośrednią Twoi oficerowie posiadają charakterystyczne umiejętności, łączące się w łańcuchy ruchów.

Sojusznicy to cenni wojownicy. Razem z innymi możesz stworzyć niepokonane królestwo. Oczywiście nie zapominaj o tym, że cień walki unosi się w powietrzu… inni tylko czyhają na Twoją chwilę słabości, aby zdobyć kolejny kawałek terytorium.

Conqueror’s Blade to niewątpliwie jedna z ciekawszych obecnie propozycji na rynku. Szereg rozwiązań zaimplementowanych do gry, czy też samej rozgrywki z pewnością nie mogą zostać niezauważone. Tytuł ten polecamy wszystkim tym, którzy cenią sobie dobrą zabawę.

pełny opis gry
Screeny
Conqueror's Blade (B2P) screenshot1 Conqueror's Blade (B2P) screenshot2 Conqueror's Blade (B2P) screenshot3 Conqueror's Blade (B2P) screenshot4 Conqueror's Blade (B2P) screenshot5 Conqueror's Blade (B2P) screenshot6 Conqueror's Blade (B2P) screenshot7 Conqueror's Blade (B2P) screenshot8 Conqueror's Blade (B2P) screenshot9 Conqueror's Blade (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry
Discord