Jak to działa

Conqueror's Blade

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Conqueror's Blade

Jeżeli fascynuje Cię świat średniowiecza, koniecznie włącz Conqueror’s Blade i stań na czele armii w bitwie na ogromną skalę! Będziesz miał szansę wziąć udział w zmaganiach opartych na zasadach PvP. Trafisz do rozległego świata, który przedstawiony jest w formie mapy strategicznej – będziesz musiał zatem powiększyć na niej swoją strefę wpływów. W tym celu konieczne jest, abyś brał udział w starciach na otwartym polu, oblegał twierdze swoich wrogów oraz bronił własnej fortecy, kiedy tylko będzie atakowana przez przeciwników!

Wciel się w rolę generałów, którymi będziesz mógł bezpośrednio kontrolować – możesz obserwować akcję chociażby z kamery TPP, umieszczonej tuż za plecami swoich bohaterów. Każdy z nich zróżnicowany jest nie tylko pod względem swojego wyglądu, ale też specjalizacji czy umiejętności, jakie może wykorzystywać w trakcie licznych starć z wrogimi oddziałami – tym sposobem możesz awansować doświadczenie na kolejne poziomy, jednocześnie poszerzając ich wachlarz. Uwierz, że to zwiększy Twój potencjał bojowy! Do wyboru masz zarówno toporników, samurajów, halabardników, łuczników czy ciężkozbrojnych rycerzy europejskich z tarczą i mieczem. Pamiętaj o tym, że liczebna armia nie jest całym przepisem na sukces – możesz go jednak osiągnąć, gdy będziesz wydawał rozkazy odpowiednie do danej walki, uwarunkowań terenu, ale też pory dnia i… pogody!

Dobry strateg musi zawsze dokładnie przemyśleć swój plan działania, zanim poprowadzi armię do zwycięstwa. Jak myślisz, czy nadajesz się na takie stanowisko? Sprawdź swoje umiejętności strategiczne w Conqueror's Blade już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Conqueror's Blade screenshot1 Conqueror's Blade screenshot2 Conqueror's Blade screenshot3 Conqueror's Blade screenshot4 Conqueror's Blade screenshot5 Conqueror's Blade screenshot6 Conqueror's Blade screenshot7 Conqueror's Blade screenshot8 Conqueror's Blade screenshot9 Conqueror's Blade screenshot10
Video

Conqueror's Blade wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (only 64-bit)
 • Intel Core i5 4-Core
 • 6 GB
 • NVIDIA Geforce GTX 750 / AMD Radeon R9 270 +
 • 11 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat