Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 1 1447 0
05.11.2017

Pierwsze spotkanie z grą Crossout

Witajcie, w tej recenzji opiszę moje pierwsze wrażenia z gry w „Crossout”.
Gra jest wydawnictwa „Gaijin Entertainment” i jest w wersji beta. Grając w tę grę naszym podstawowym celem jest zniszczenie wszystkich pojazdów drużyny przeciwnej, aby wygrać bitwę. Możemy też dowolnie rozbudowywać nasze pojazdy. Części zdobywami poprzez badania. Aby je wykonać, trzeba po prostu grać :) Niestety, nie ma w niej języka polskiego, więc jesteśmy zdani na angielski. Zapewniam, że każdy sobie poradzi. System jazdy, jak i strzelania jest dobrze stworzony. Możemy hamować ręcznym lub zamontować dwie skrętne osie. Wtedy nasz pojazd zamienia się w mobilnego niszczyciela. Strzelając w innych mamy szansę strącić im działka, karoserię lub nawet koła. Wtedy przeciwnik jest bez szans. Gra udostępnia nam miejsca na zapis konfiguracji naszych pojazdów. Dzięki temu mamy możliwość tworzenia wielu projektów. Podstawowe rzeczy omówiłem, teraz przejdę do szczegółowego opisu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj
Gdy pierwszy raz wejdziemy do gry, wita nas samouczek. Dzięki niemu nauczymy się podstaw. Przez pierwsze kilkanaście/kilkadziesiąt bitew gramy na boty. Łatwo jest je zniszczyć. Doświadczenie leci bardzo szybko. Mi udało się wbić drugi level po rozegraniu dwóch rund. Ilość otrzymanych punktów doświadczenia najbardziej zależy od zadanych obrażeń, ilości zniszczonych pojazdów, itp. Codziennie otrzymujemy 60 000 punktów doświadczenia premium. Dzięki nim za bitwę możemy otrzymać nawet ok. 5 000- 6 000 expa. Bonus się odnawia codziennie. Podczas mojej rozgrywki najbardziej spodobała mi się szata graficzna. Ładnie dopracowane elementy gwarantują przyjemną rozgrywkę. Jestem zdania, że gry darmowe są lepsze niż niektóre płatne. Gdy próbowałem zniszczyć przeciwnika, zawsze starałem się strzelać w działka, a potem w koła. Przez to pojazd wroga był pozbawiony kół i karabinów :D
Teraz przejdźmy do opisu modyfikacji pojazdów, która jest dostępna w tej jakże wspaniałej grze. Zapraszam.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj
Na samym początku przejdę do opisania sposobu otrzymania części. Gdy ukończymy badanie części, przechodzimy do zakładki „building”. Tam klikamy TAB, po czym wybieramy cześć która nas interesuje. Gdy montujemy karoserię, nie mamy dużych blokad. Jednak gdy chcemy zamontować karabin czy shotgun, to mamy blokadę w postaci liczby punktów energii. Nie możemy jej przekroczyć, jednak możemy dołożyć generator energii. Wtedy nasza ilość punktów zostanie zwiększona. Warto zamontować również car jack’a. Gdy nasz pojazd przewróci się na bok lub na dach, możemy postawić go na koła klikając jeden klawisz na klawiaturze. Mi najbardziej przypadły do gustu kolce. Montowałem je na zderzakach, drzwiach i felgach. Po wjechaniu w przeciwnika, zabierało mu punkty życia. Jest to ostatnia deska ratunku po tym, jak wróg zestrzeli nam działka.
Ta recenzja powoli będzie dobiegać końca. Moim zdaniem gra jest dobrze stworzona. Jest dopiero wersja beta, więc na pewno twórcy ją rozwiną.
Z mojej strony dziękuję Wam za przeczytanie i zapraszam do zapoznania się z moimi innymi artykułami. Miłej gry!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez virusekbanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) ESC Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
2

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
3

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
4

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
5

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
6

TERA Europe TERA, czyli zostań bohaterem

Recenzja Rinkashimikito
7

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
8

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
10

Minecraft DeathRun - Co i jak?

Poradnik xBK20x
Chat