Jak to działa

Crowfall (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Crowfall (B2P)

Crowfall to gra z gatunku MMORPG zawierająca w sobie liczne elementy strategii. Stań do walki wraz z innymi graczami i przemierzajcie kolejne światy podczas kampanii, w których każde kolejne uniwersum ulegnie wkrótce zniszczeniu, a Wy – zmuszeni potrzebą przetrwania – będziecie szukać chwały i surowców na kolejnych planetach.

Wybierz swojego awatara i zdecyduj, do której z kilku dostępnych ras dołączysz. Nie martw się, bowiem wybór rasy nie determinuje w żaden sposób Twojej przynależności klasowej. Decyduje on jedynie o Twoich bazowych umiejętnościach, które wraz z upływem czasu będziesz mógł zmieniać, modyfikować lub ulepszać, dzięki czemu Twój bohater stanie się jedynym w swoim rodzaju. Oprócz wyboru rasy staniesz także przed ważnym dylematem dołączenia do jednej z dwunastu frakcji podzielonych na trzy główne kategorie. Właśnie od tego wyboru zależy to, jakie cele będą przyświecać Twojemu herosowi i jego drużynie.

Podczas przeżywania przygód w tym pełnym wyzwań MMORPG doświadczysz unikalnego podejścia do światów, w którym staniesz do walki o pełną dominację. Każde uniwersum to oddzielny serwer, na którym podejmiesz się przejścia dedykowanej kampanii. Każda kampania w Crowfall to od jednego do trzech miesięcy przyjemnej rozrywki, podczas której gracze zajmujący się jej prowadzeniem walczą o lepszy sprzęt i niezbędne do przeżycia surowce, których zdobywanie jest tym trudniejsze, im dłużej trwa kampania.

Wykorzystaj zdobyte skarby w Wiecznych Królestwach i rozbuduj swój bastion sprawiając, że jego majestat przyciągnie do siebie innych graczy. Ci jednak będą musieli podporządkować się Twoim zasadom, a jeśli sprawdzą się w roli oddanych pomocników, dostaną do swojej dyspozycji pokaźne tereny Twojego królestwa

Crowfall wcale nie odbiega jakością oprawy audio-wizualnej od większości tytułów z półek MMORPG, co sprawia, że będziesz mógł w pełni cieszyć się oferowanymi przez nią możliwościami.

pełny opis gry
Screeny
Crowfall (B2P) screenshot1 Crowfall (B2P) screenshot2 Crowfall (B2P) screenshot3 Crowfall (B2P) screenshot4 Crowfall (B2P) screenshot5 Crowfall (B2P) screenshot6 Crowfall (B2P) screenshot7 Crowfall (B2P) screenshot8 Crowfall (B2P) screenshot9 Crowfall (B2P) screenshot10
Video

Crowfall (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Dual CPU, Intel I-5 3.0 GHz
 • 8 GB
 • GForce 600 series / AMD Radeon HD 6970
 • 4GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat