Jak to działa

Crystal Maidens

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Crystal Maidens

Lubisz dobre gry strategiczne przepełnione gorącymi scenkami? Zatem Crystal Maidens będzie doskonałą propozycją dla Ciebie! To wciągająca rozgrywka, która pozwoli na zapomnienie o rzeczywistym świecie na naprawdę… długie godziny. Gra rozpoczyna się od informacji, że Świat Kryształowej Dziewicy zaatakował potężny Czarodziej – to za jego sprawką młode Panny są kontrolowane, wykonując rozkazy magika. Twój statek zatonie w wojnie przeciwko owej mrocznej sile, rozbijając się na dziwnej wyspie z tajemniczym… portalem! Za pomocą magicznych kryształów będziesz musiał przywołać harem Dziewic, żeby walczyć ze złem i wyzwolić zniewolone przez Czarodzieja kobiety!

Wciągnij się w seksowną rozgrywkę – walcz w bujnych lasach i palących pustyniach oraz zdobywaj mroczne zamki. Ciesz się z animowanych scen seksu – są one bardzo szczegółowe i nieocenzurowane! Dziewczyny, które uda Ci się zabrać do haremu, będziesz mógł oglądać… do woli. Mało tego, możesz wzywać je do siebie, ulepszać relacje z nimi i romansować z najpiękniejszymi Pannami! Oczywiście to Ty będziesz decydował, jaka dziewczyna weźmie udział w kolejnej bitwie. Rzucaj zaklęcia, walcz toporami, zabijaj przeciwników strzałami lub… wymieszaj techniki. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie! Kiedy poczujesz się na siłach, możesz zabrać swoje umiejętności i harem na arenę PvP, aby tam wspinać się po tabeli liderów i walczyć o cenne nagrody.

Daj się wciągnąć w świat pięknych kobiet i emocjonujących bitew – rozgrywkę wypełnią przerywniki w postaci scenek, nakręcające do dalszych walk. Podejmij wyzwanie i ruszaj na podbój!

pełny opis gry
Screeny
Crystal Maidens screenshot1 Crystal Maidens screenshot2 Crystal Maidens screenshot3 Crystal Maidens screenshot4 Crystal Maidens screenshot5 Crystal Maidens screenshot6 Crystal Maidens screenshot7 Crystal Maidens screenshot8 Crystal Maidens screenshot9 Crystal Maidens screenshot10
Video

Crystal Maidens wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat