Jak to działa
CSGO (B2P)

CSGO (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis CSGO (B2P)

CS GO to FPS, który rozsławił cały świat e-sportu i nadał nowy wymiar tej klasycznej rozgrywce sieciowej.

W tej grze z gatunku first person shooter wcielisz się w organizację terrorystyczną lub obierzesz zupełnie inny biegun, zwalczając zło w szeregach antyterrorystycznych sił specjalnych. Obie frakcje cechuje podobna siła rażenia, aczkolwiek antyterroryści wykazują się nieco większą celnością, chociaż tak naprawdę to wyłącznie Twoje umiejętności i refleks decydują o tym, czyja drużyna wyjdzie zwycięsko z tego sieciowego pojedynku na śmierć i życie.

Nowa odsłona tej kultowej strzelanki oferuje cztery tryby rozgrywki: wyścig zbrojeń, tryb turniejowy, klasyczny, a także typową demolkę. Wyścig zbrojeń to swego rodzaju klasyczny deathmatch, w którym zabicie przeciwnika skutkuje zdobyciem nowej broni. W drugim trybie rozgrywka jest podzielona na poszczególne rundy, tak jak w trybach klasycznych. Trzecia opcja to z kolei rozgrywka przeznaczona dla nowicjuszy, którzy potrzebują wprowadzenia w świat i zasady Counter Strike – tutaj nie doświadczysz ognia przyjacielskiego. W trybie turniejowym klasycznym nie ma z kolei żadnych ułatwień – tu liczy się czysty zmysł taktyczny i Twój refleks.

W CS: GO stoczysz bitwę na jednej z siedmiu map. Pięć z nich polega na rozbrajaniu lub podkładaniu bomby, a dwie obejmują odbijanie zakładników. Każda z tych map jest wzorowana na klasycznych planszach z poprzednich wersji Counter Strike, także jeśli jesteś wiernym fanem tej serii, na pewno rozpoznasz nazwy poszczególnych pól.

Oprócz podstawowych pozycji z militarnego arsenału CS: GO, zobaczysz też nowinki takie jak granat-przynęta, Tec-9, Sawed-Off, PP-Bizon, czy Taser. Ten ostatni wynalazek pomimo swojej niezbyt zachęcającej ceny pozwoli Ci zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi jednym strzałem.

To jak? Którą frakcję wybierzesz?

pełny opis gry
Screeny
CSGO (B2P) screenshot1 CSGO (B2P) screenshot2 CSGO (B2P) screenshot3 CSGO (B2P) screenshot4 CSGO (B2P) screenshot5 CSGO (B2P) screenshot6 CSGO (B2P) screenshot7 CSGO (B2P) screenshot8 CSGO (B2P) screenshot9 CSGO (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry
Discord