Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 1194 0
18.06.2017

M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Wiele osób ma problem z wyborem jednego z dwóch karabinów po stronie antyterorystów, a mianowicir M4A4 oraz M4A1-S. W dzisiejszym artykule przedstawie wam obie te bronie, porównam je oraz powiem, jakiego wyboru ja bym dokonał I oczywiście go uzasadnię. Ja już nie przedłużam i zapraszam do czytania tego artykułu. Z góry mówię, że wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie. Ja jedynie porównuję broń i zachęcam do wybrania jednej z nich.

Pierwszym punktem jaki omówimy będzie cena broni. M4A4 kosztuje 3100$, natomiast wersja z literką S tyle samo. Następna kategoria to pojemność magazynku i ilość amunicji. M4A1-S ma dwadzieścia pocisków w jednym magazynku, a czterdzieści łącznie, natomiast M4A4 ma trzydzieści pocisków w magazynku, a dziewiędziesiąt łącznie.
Jedną z najbardziej zauważalnych różnic jest jednak obecność tłumika w wersji M4A1-S. Oznacza to, że broń jest cichsza od wersji bez tłumika, a także celniejsza. Zadawane obrażenia są jednakowe przez obie te bronie, a mianowicie wynoszą one 33 punkty obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną kategorią w tym artykule jest celność oraz kontrola rozrzutu. W M4A1-S sprawa ma się znakomicie. Broń ta ma bardzo dobrą celność, a w dodatku kontrola rozrzutu jest banalnie prosta co ułatwia nam grę z tej broni. Inaczej sprawa ma się z bronią M4A4. Rozrzut ma lekko zbliżony do AK-47. Jest ona znacznie mniej celna od wersji S, a jej rozrzut trudniejszy do kontroli.

Kolejną rzeczą, nad którą się skupimy są sytuacje, w których przyda nam się dana broń. M4A4 jest dobrą na bliskie dystanse, między innymi dlatego, że nie mamy obaw, że skończy nam się amunicja. Natomiast M4A1-S lepsza jest na dalsze dystanse. O wiele łatwiej się z niej pestkuje. Kolejną różnicą tych broni jest szybkość wystrzeliwanych pocisków. W broni M4A4 wynosi 667.67 RPM, natomiast w broni M4A1-S wynosi 600 RPM. Oznacza to, że różnica szybkości wystrzeliwanych pocisków różni się o 11%, co stanowi dużą różnicę, bynajmniej w tej grze, gdyż tutaj liczy się każda setna sekundy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Inaczej ma się sprawa z strzelaniem podczas skakania. Niedokładność M4A4 podczas skoku to 94.41, a dla broni M4A1-S niedokładność podczas skoku stanowi 96.67.

Podsumowując mogę powiedzieć, że wybór zależy tylko i wyłącznie do was. Ja używam M4A1-S ze względu na większą celność. Jest także jak wspomniałem wcześniej cichsza oraz lepsza na dalekie dystanse, ale nie mówię, że M4A4 jest zła. Umiejąc skontrolować rozrzut jesteśmy w stanie bardzo wiele z nią zdziałać.
To na tyle z mojego porównania M4A4 z M4A1-S. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zdecydowałeś się na którąś z tych broni. Nie zapomnij o ocenieniu artykułu w komemtarzu oraz daniu propozycji na kolejne artykuły. Ja już się z wami żegnam I zapraszam do czytania moich innych artykułów.

Grafika zawarta w artykule pochodzi z Google Grafika co oznacza, że nie jestem ich prawowitym autorem. Zakazuję kopiowania treści tego artykułu bez mojej zgody. O zgodę możesz spytać mnie poprzez wiadomości prywatne.
M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie! 5.0 1
1 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
4

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
5

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
6

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
7

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
8

Metin2 Jak grać postacią *ninja dagger*

Poradnik SasukeArabi
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord