Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 967 0
27.07.2022

Moja recenzja gry Roblox

Witam, chciałbym się podzielić moją recenzją gry Roblox. Jestem fanem tej gry od kilku lat i posiadam konto od 2017 roku, Roblox to gra która posiada tysiące różnych gier stworzonych przez graczy. Każda gra wyróżnia się między innymi kategoriami w których można znaleźć gry kategorii FPS, simulator, horror, parkour, sandbox, otwarty świat, i wiele więcej. Jedną z moich ulubionych gier na Roblox to "Epic Minigames" w tej grze są tak zwane mini gierki które trwają mniej więcej 1 min, każda mini gierka wyróżnia się tym, że są rundy gdzie trzeba przeżyć, wykonać parkour, walczyć z innymi graczami oraz są drużyny które muszą ze sobą rywalizować. Za każdą wygraną gierkę dostaje się 10 monet za które można kupić różne rzeczy w sklepie. Tę grę bardzo przyjemnie się gra ze znajomymi tak zresztą jak większości gier na robloxie. Również można poznawać tam nowych znajomych, z którymi można coraz bliżej się poznawać. W robloxa grają ludzie z całego świata, dlatego polecam tę grę każdemu bo wciąga i na pewno każdy znajdzie dla siebie grę na robloxie która mu się spodoba i zostanie na dłużej.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W robloxie również jest waluta o nazwie "Robux" dzięki której można kupywać akcesoria do swojej postaci, przeróżne przedmioty w grach lub wydawać robuxy na tworzenie własnej gry żeby się rozwijała. Najmniej ile można kupić robuxów na chwile obecną to 80 które kosztują 5zł, również jest więcej ofert kupna robuxów tj:

400r$ - 5$, 800r$ - 10$, 1700r$ - 20$, 4500r$ - 50$, 10000r$ - 100$ kiedyś była ofera 35000r$ za 200$, lecz twórcy usuneli ją. Roblox również ma premium, które daję graczom miesięcznie robuxy w zależności kto jaką ofertę kupił, najtańsza oferta za 5$ daje ci miesięcznie 450r$, druga oferta za 10$ daje ci miesięcznie 1000r$ i ostatnia oferta za 20$ daje ci miesięcznie 2200r$, oczywiście żebyś dostawał te robuxy musisz płacić co miesiąc w zależności jaką ofertę byś wybrał, premium także daje 10% więcej robuxów przy doładowaniu, możliwość trade dzięki której możesz wymieniać się z graczami różnymi akcesoriami do swojej postaci i specjalnie rzeczy do kupienia w sklepie tylko dla osób które posiadają premium.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Stworzenie własnej gry na Roblox jest darmowe i każdy gracz ma możliwość tworzenia gry, według mnie nie jest aż to tak łatwe żeby stworzyć dobrą grę którą by ludziom się spodobała i by w nią grali, lecz jest wielki plus, że tworzenie takiej gry rozwija bardzo umysł i pomysłowość osoby. Z czasem jak ktoś już ogarnia wszystko to nie ma problemu stworzenia dobrej gry, swoją grę można reklamować np. na serwerze discord, zrobienie własnej reklamy na robloxie swojej gry dla osób które posiadają robuxy, ponieważ żeby stworzyć reklamę własnej gry to trzeba trochę wydać robuxów lecz to nie jest aż tak dużo lub polecanie swojej gry znajomym. Gdy pobierasz robloxa to również pobierasz Roblox studio dzięki któremu tam możesz robić gry, na youtubie jest wiele poradników na których ludzie pokazują jak robią grę na robloxie i dzięki nim można brać z nich przykład. Także w swojej grze możesz dodać gamepassy czyli coś co gracze by kupywali za robuxy wzamian za to oni by dostawali jakieś ulepszenie do gry lub coś innego a ty byś dostawał robuxy.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Nex89

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Ezreal - uniwersalny buid

Poradnik Gremlininio
2

Let's Fish Recenzja gry Let's Fish

Recenzja marcin072
3

CSGO Prime (B2P) Jak wyjść z silvera i golda?

Poradnik SPEEDDs
4

Minecraft Minecraft - Recenzja!

Recenzja Skowyrka
5

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Moja recenzja

Recenzja Xbox360
6

War Thunder Recenzja gry War Thunder - Przeżyj emocjonujące bitwy na całym świecie

Recenzja DzikiWedkarz
7

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
8

CSGO Prime (B2P) Mapa, która poprawi twoją celność w CS:GO

Poradnik MarekV13
9

Travian Travian to ciekawa gra

Tutorial PanPillager
10

MovieStarPlanet MSP Jak grać na MSP? Opcje tej gry.

Poradnik Noname133
Chat