Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 2 679 0
21.03.2019

JAK SZYBKO MIEĆ STARCOINS?!

Wracam do was z kolejnym poradnikiem, o jednej z popularniejszych gier przeglądarkowych. Z pewnością wiecie, że niedawno wszędzie można było zobaczyć reklamy o Moviestarplanet. Z pewnością wielu z was grało/nadal gra w tę gierkę. Zastanawialiście się kiedyś, jak szybko zarobić odpowiednią ilość StarCoins na wymarzone rzeczy? Zdradzę Wam kilka sposobów, nie tylko na posiadanie moment, ale także i na posiadanie wielu rzeczy, ubrań itd.


1) Zarabianie na zwierzakach


Większość z pewnością już słyszała o takiej metodzie, prawda? Prosta i zajmuje bardzo mało czasu. Mimo, że kwoty za klikanie na zwierzaki w pokojach innych MovieStar nie jest duża, da się na niej zdobyć całkiem dobre pieniądze. Wchodzicie w zakładkę Highscores, następnie wciskacie zwierzaki. Chodzicie po pokojach, gdzie jest bardzo dużo zwierzaków, a za jedno kliknięcie możecie otrzymać max. 5 SC. 5x100=500

Jak widać na poniższym ss, sama korzystam z tej metody i jak widzicie, opłaca się

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Idź do oceniania!


Znacie zakładkę "Stwórz i oceń"? Myślę, że większość z Was doskonale ją zna. Ale czy wiedzieliście, że też macie za to walutę w grze? Nie? To pora się o tym przekonać. Macie tam taką opcję, aby przejść do oceniania. Pojawiają się przed Wami dwa projekty, a Waszym zadaniem jest odgadnąć, który z nich zyskał większą popularność na serwisie. Za 5 kliknięć otrzymujecie nie tylko 5 (co najmniej) SC, ale i doświadczenie postaci. Jeśli się nie mylę, jest jakiś limit na to na dzień, ale jeśli nie, to wiecie chyba co robić moi drodzy.


3. Poczuj się jak krytyk!


Na oglądaniu czyiś filmów, także można zarabiać. Oceniając je, zdobywacie SC. Jak zrobić to najszybciej? To proste. W wyszukiwarce umieszczacie hasło "10 sek" i od razu pojawiają się wam króciutkie dzieła. Głosujecie, SC same wpływają na wasze konto. Dziecinnie proste, prawda? Niestety minus jest taki, że są na to ograniczenia.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

4. Może zacznij od nowa?


Zakładaliście kiedyś drugie konto, żeby zarabiać SC? To chyba najlepsza metoda, kiedy macie pełną listę życzeń. Zadania początkowe wykonuje się dość szybko, jednak większy problem (przynajmniej dla mnie) stanowi dobicie poziomu 6. Dopiero od tego level'a możecie wysyłać prezenty. Sama osobiście najczęściej grywam w quiz, pytania wciąż się powtarzają i ogólnie jak ktoś siedzi w tematach związanych z nauką, filmem i przede wszystkim życiem gwiazd, nie powinien mieć większego problemu z wygraniem. Możecie dawać sobie także autografy z tego głównego konta. Oglądaniem filmów czy ocenianiem projektów innych także możecie szybko osiągnąć cel.


Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi, Wasze życie na MovieStarPlanet stanie się odrobinę przyjemniejsze, niż bylo do tej pory, oraz że w końcu będziecie mogli kupić sobie wszystkie rzeczy, o jakich marzyliście, zaczynając od najtańszych a na najdroższych kończąc ;)

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez KIAM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
3

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
4

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
7

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
8

Aion Informacje,Aion,Legion

Video Lucyferos
9

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
10

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
Chat