Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 2045 0
07.06.2019

Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Witam.

Przeglądając gry przeglądarkowe natknąłem się na znany mi już tytuł "Wolni Farmerzy". Jest to gra, która powstała juz dobre kilka lat temu, jeśli nie więcej. W każdym razie nie należy do nowinek internetu. Co jednak ważne pomimo upływu lat wciąż cieszy się stałą rzeszą swoich fanów i aktywnych graczy - farmerów. Grając w grę można odczuć na prawdę miłą, wiejską atmosferę.

Klimatyka i wizualny odbiór gry można nazwać na prawdę przyjemnym. Wiele dostępnych pól uprawnych i okoliczne miasteczko odzwierciedla wręcz wiejskie życie.

Po słowie wstępu przejdę do krótkiej oceny Wolnych Farmerów, swierdzając przy tym, że według mnie jest to pozycja jak najbardziej zachęcająca osoby lubiące klikać w grach przeglądarkowych. Zwrócić trzeba uwagę, że gra potrafi wciągnąć, głównie przez możliwość rozwoju swojej farmy, która choć z początku jest bardzo skromna, to może stać się fundamentem do stworzenia farmerskiego imperium.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na powyższym załączniku przedstawiam Wam obrazek, ukazujący etap, który czeka początkujących graczy Wolnych Farmerów. Jak widzice jest to pierwsze pole dostępne dla nowych graczy. ( pierwsze, bo wraz z rozwojem naszego gospodarstwa można wykupić okoliczne pola i na nich rozsiewać wszelkie zboża, warzywa i owoce). Jako, że tekst ten ma być nieco oceną gry, właśnie między innymi na podstawie tego screena oceniam, że Wolni Farmerzy to ciekawa i przyjemna dla oka rozgrywka. Poszczególne zakładki są przejrzyste a rozwinięte pola uprawne wyglądają bardzo przejrzyście, pozwalające przy okazji dostrzec ciągły rozwój naszego farmerskiego imperium. Na polach można siać między innymi zboże, sadzić warzywa. A te z kolei można sprzedawać sąsiadom za bardzo przyzwoitą cenę, albo zawieźć je do miasteczka i tam hurtowo sprzedać na targowisku. Wszystko zależy od poziomu rozwoju naszej farmy. Na obrazku możecie dostrzec też mnie drzew i kamienie. Zapytacie po co one na polu uprawnymm? Jest to z kolei małe utrudnienie dla farmerów, którzy zanim staną sie bogatymi przedsiębiorcami świata Wolnych Farmerów, muszą uporac się z najmniejszymi problemi jak przygotowanie pola do przyszłego rozsiewu. (kamienie i kłody drzew trzeba odpłatnie usunąć)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Wolni Farmerzy to jednak nie tylko pola uprawne! Jak sam tytuł gry mówi mamy do czynienia z farmą, a więc nie może zabraknąć na niej zwierząt! Na obrazku zamieściłem kurczaki, które są pierwszymi dostępnymi dla nowego farmera zwierzętami hodowlanymi. Kolejne poznacie w dalszych etapach. Ten wątek jest dla mnie kolejnym plusem bo urozmaica nieco rozgrywkę! Skoro mamy zwierzęta to możemu na nich nieźle zarobić. Jeśli zadbamy o nasze kury zniosą one więcej jaj (kury można dokarmiać zasianym wcześniej zbożem) . Owe jaja z kolei można sprzedawać w dokładnie taki sam sposób jak wypisane przeze mnie wcześniej warzywa, owoce, nasiona.

Ogólnie rzec ujmując w mojej opinii Wolni Farmerzy to pozycja warta odwiedzenia. Twórcy tego farmerskiego świata w przyjemny sposób postarali się odzwierciedlić życie prawdziwych właścicieli gospodarstw. W grze mamy wiele etapów rozgrywki łączące się z rozwojem naszej farmy. Pełno tam możliwości rozwoju i każdy farmer może wybrać jedną ze ścieżek do zostania właścicielem wszystkich okolicznych pól.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marek1928

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
2

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
3

Minecraft Jak zrobić piec w Minecraft

Poradnik keszy
4

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
5

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
6

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
7

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
8

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
Chat