Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 787 0
02.07.2017

Cs:GO- GRA którą każdy zna

Counter Strike: Global Offensive jest to gra wieloosobowa z gatunku first person shooter zrobiona i wydana przez studia Valve Corporation oraz Hidden Path Entertaiment. W grze wcielamy się w terrorystów próbujących wcielić w życie swe niecne działania lub anty terrorystów którzy mają za zadanie ich powstrzymać. Zasady są proste- która drużyna osiągnie swój cel więcej razy wygrywa. Obecnie w Counter strike'u jest dostępnych 5 oficjalnych trybów rozgrywki - Deathmatch, Demolka, wyścig zbrojeń, uproszczony oraz tryb rankingowy, każdy z nich posiada bardziej lub mniej odmienne zasady rozgrywki. Oprócz oficjalnych trybów gry możemy również grać na serwerach społeczności gdzie wybór trybu jest bardziej rozbudowany (do wyboru do koloru). Po za tym Counter Strike posiada bogatą scenę e-sportową na której spotykają się drużyny z całego świata.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Mechanika gry
Gra posiada taką sama mechanikę jak większość gier First Person shooter. Gracz ma do wyboru bogaty arsenał broni którą może zakupić w trakcie trwania rozgrywki. Oprócz tego możemy zakupić elementy pomagające w rozgrywce (tryb rankingowy) takie jak: granaty, kamizelka kuloodporna itp. W grze mamy też rozbudowaną bazę skórek do broni lub rękawic. Skórkę taka możemy zdobyć albo kiedy wypadnie ze skrzynki (trafiają czasem pod koniec meczu Ale można też kupić. Do otwarcia potrzebny klucz) lub zwyczajnie ja zakupić na rynku społeczności.
2. Podstawowe tryby rozgrywki
-Tryb Rankingowy: Na przemiennie bronisz (anty terrorysta) lub atakujesz (terrorysta) punkty na mapie. Celem terrorystów jest położenie bomby w jednym z dwóch punktów lub wyeliminowanie przeciwnej drużyny. Celem anty terrorystów jest obrona tych punktów lub wyeliminowanie całej przeciwnej drużyny. Po 15 rundach jest zmiana stron. (Na niektórych mapach dostępny zamiast odkładania bomby tryb z ratowaniem zakładników W którym to terroryści bronią zakładników a zadaniem anty terrorystów jest uratowanie jednego z nich i dostarczenie do w bezpieczne miejsce). Grając w ten tryb zdobywamy rangę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
-Deathmatch: jedynym celem jest zabicie jak największej liczby osób z przeciwnej drużyny. Mamy do dyspozycji każda broń bez limitu pieniężnego (nie można zakupić granatów)
-Uproszczony: polega na zasadach podobnych do rankingowego Ale z pewnymi ograniczeniami. Tryb ten posiada mniej rund, więcej graczy gra na raz oraz nie ma zmiany drużyny w połowie. Oprócz tego nie musimy się martwić o zakup kamizelki czy sprzętu do rozbrajania ponieważ mamy to automatycznie zakupione.
-Wyścig Zbrojeń: opiera się na zasadach deathmatchu ale tutaj nie możemy dowolnie zakupić broni. Pojawiały się z dobraną bronią i za każde zabicie dostajemy inną broń. Wygrywa gracz który jako pierwszy zabije kogoś ze złotego noża. Zabicie przeciwnika zwykłym nożem powoduje cofnięcie się jego progresu.
-Demolka: Jest to położenie trybu uproszczonego z wyścigiem zbrojeń. Za każde zabicie, w następnej dostajemy kolejna broń.
3.Ocena
Uważam że Counter-Strike: Global Offensive to bardzo dobrą gra nastawioną na wysoką kooperacja drużyny. Niestety zdarzają się ludzie którzy nie potrafią współgrać z innymi i można ich uznać za minus tej gry. Moja ocena to 8/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mrkefirek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
4

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
5

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
6

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
7

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
9

Wolni farmerzy Wolni farmerzy - Recenzja gry

Recenzja Arines
10

Grepolis Od armii czy rozwoju

Poradnik Tybero
Chat