Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 2 617 0
12.01.2018

CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Counter strike: Global offensive - Gram w niego już od jakiegoś czasu ( 2,3 lata ) gdy zaczynałem swoją przygodę z tą zawsze zastanawiałem się jak szybko awansować do następnej rangi. Szukałem poradników na youtube i innych serwisach jednak nie dowiedziałem się niczego o szybkich awansach. Dzisiaj gdy zdobyłem potrzebne mi doświadczenie w grze postaram się przekazać je osobą które zaczynają grać w CS:GO. Zapraszam do przeczytania tych porad :)

1. Nigdy się nie poddawaj - Pamiętaj, że nawet najgorszy mecz da się wygrać jeżeli bardzo się tego chce, nie denerwuj się niekorzystnym wynikiem, zrelaksuj się pomyśl nad taktyką i podziel się nią z resztą drużyny. Zdarzało się, że z wyniku 0:11 robiliśmy 16:12 więc wszystko jest możliwe ;)

2. Nie krytykuj swoich za najmniejsze błędy - Każdemu się czasem zdarza źle rozegrać akcję staraj się pocieszać towarzyszy po złej akcji i gratulować im za te dobre na pewno poprawi to atmosferę w waszej drużynie co przełoży się na lepszą grę zespołową.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Aim - Tego punktu chyba nie trzeba tłumaczyć :) W warsztacie steam znajdziesz ogrom map do trenowania aima na różnych broniach staraj się od czasu do czasu potrenować kilka minut efekt jest zauważalny. Jeżeli uznasz to za stosowne przed każdym rankedem możesz wbić na taką mapę albo na tryb uproszczony i zrobić sobie rozgrzewkę.

4. Drużyna - Bardzo ważny element gry bo w końcu CS:GO z zamysłu jest grą drużynową. Odradzam grania z randomami na niższych rangach bardzo często trafisz na trolla albo gracza pochodzącego z Rosji ( oczywiście zdarzają się normalni Rosjanie którzy chcą pograć tak jak ty, ale z doświadczenia wiem, że jest ich bardzo mało ). Najlepiej zorganizować czterech znajomych założyć grupę steam i połączyć ją z CS:GO w ten sposób grając z ludźmi których znasz masz o wiele większe szanse na wygraną. Z czasem (jeżeli każdy będzie wykonywał swoją rolę) stworzycie bardzo silny team.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Taktyka - Jeżeli chcesz aby wasze mecze były prostsze do wygrania musicie obmyślić dobre taktyki. Złym pomysłem jest: "Rushowanie na ślepo" bo w większości kończy to się dla was tragicznie. Jeżeli nie możesz wpaść na żaden pomysł poszukaj, w internecie jest masa różnych taktyk możecie wybrać gotową lub ją zmodyfikować wedle uznania. Ważne aby każdy miał swoją rolę i wiedział co robić w danym momencie gry.

Podsumowując wbijanie lepszych rang w cs:go nie jest aż tak trudne jak może ci się wydawać na początku gry. Pracując nad swoimi umiejętnościami i wiedzą możesz w znacznym stopniu podnieść swoje osiągnięcia. Dobra drużyna to absolutna podstawa i warto złożyć ją z ludzi których znasz. Pamiętaj że to tylko zabawa i niech nią pozostanie nie ma potrzeby psucia humoru innym.

Powodzenia we wbijaniu rangi ! :)
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Wojtek2363

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
7

CSGO Prime (B2P) Co daje nam CSGO Prime? czy warto tego używać?

Recenzja SecondDeltaclav
8

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
9

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
10

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
Discord