Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 0 45 0
17.05.2019

Dwie najnowsze aktualizacje.

Witam czytelników "bananopedii" w tej recenzji przedstawię najważniejsze zmiany aktualizacji którą twórcy gry dodali dnia 17.05.2019. zapraszam do czytania.
A więc owa aktualizacja wprowadza nowy sposób na znalezienie członków drużyny oraz śledzenie, zarówno w meczach turniejowych jak i dość swieżej odsłonie strefy zagrożenia oraz kilka zmian w menu głównym gry.
Więc zacznijmy od menu.
1. Dodano funkcję "Chcę zagrać" która znajduje się w lewym górnym rogu. Funkcja ta pozwala nam dołączyć do grupy graczy którzy szukają kompanów do gry w każdym z 3 oficjalnych trybów w grze. Opcja ta również jest przydatna gdy twojej drużynie brakuje dwóch lub jednego gracza by utworzyć całą drużynę.
Co lepsze, możemy sobie wybierać swoich "towarzyszy" do gry oraz zapraszać ich do poczekalni, dzięki temu żaden z losowych lub też niechcianych przez was graczy nie dołączy bez powodu do waszego "lobby".

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Od tej pory można w jeszcze łatwiejszy sposób śledzić swoje ulubione wydarzenia. Od teraz w zakładce „Wydarzenia” która znajduje się w menu „Oglądaj” możliwy jest dostęp do listy obecnie rozgrywanych oraz nadchodzących turniejów np: różnego rodzaju "Lanów". Gdy dodamy jakieś wydarzenie do swoich ulubionych wydarzeń będzemiy otrzymywali powiadomienie w menu głównym gry za każdym razem, gdy będzie ono trwać i będziemy mieli możliwość je obejrzeć.
3. Zdalne śledznie dronem jest to najnowsze "ulepszenie" do tableta w strefie zagrożenia. Dzięki czemu można będzie przejąć kontrolę nad dronem będzie można wykorzystać to "latające cudo" do szpiegowania waszych wrogów, znajdowania zasobów oraz przenoszenia przedmiotów przez całą mapę! Co ułatwia pojedynki pod koniec całej rozgrywki, ponieważ dron może latać po całej mapie, zależy to tylko od tego gdzie go nakierujemy on będzie nam w 100% posłuszny.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

4.Dodatkowo zostały zoptymalizowanie dwa algorytmy. Pierwszy z nich jest to algorytm pokazujący listę danych graczy w grze.
Drugi z nich przyczynia się do polubionych przez nas wydarzeń typu turnieje, "lany" itp.
5.Ponad to przed aktualizacją w strefię zagrożenia gracze mogli się zablokować na sterowalnym dronie który był sterowany przez naszego przeciwnika co było dodatkowym utrudnieniem w rozgrywce.
6.Ostatnią rzeczą w aktualizacji jest to dodanie mapowanie normalnych do trzech skinów z trzech broni:
-M4A1-S | Bazyliszek,
-Desert Eagle | Naga,
-FAMAS | Dżin

Co mogę powiedzieć o tej aktualizacji?
Stu procentowa racja jest w tym że za dużo rzeczy ona nie zmienia w rozgrywce, ale bardzo spodobała mi się opcja dodania swoich ulubionych wydarzeń oraz naprawa "błędu" z dronem służącym do szpiegowania, dzięki temu rozgrywka staje się bardziej przyjemniejsza i nic nam nie stoi na przeszkodzie w dalszym jej kontynuowania jeśli chodzi o strefę zagrożenia.
Z góry dziękuje za przeczytanie mojego artykułu.

5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
5

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
8

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
Discord