Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 0 87 0
17.05.2019

Dwie najnowsze aktualizacje.

Witam czytelników "bananopedii" w tej recenzji przedstawię najważniejsze zmiany aktualizacji którą twórcy gry dodali dnia 17.05.2019. zapraszam do czytania.
A więc owa aktualizacja wprowadza nowy sposób na znalezienie członków drużyny oraz śledzenie, zarówno w meczach turniejowych jak i dość swieżej odsłonie strefy zagrożenia oraz kilka zmian w menu głównym gry.
Więc zacznijmy od menu.
1. Dodano funkcję "Chcę zagrać" która znajduje się w lewym górnym rogu. Funkcja ta pozwala nam dołączyć do grupy graczy którzy szukają kompanów do gry w każdym z 3 oficjalnych trybów w grze. Opcja ta również jest przydatna gdy twojej drużynie brakuje dwóch lub jednego gracza by utworzyć całą drużynę.
Co lepsze, możemy sobie wybierać swoich "towarzyszy" do gry oraz zapraszać ich do poczekalni, dzięki temu żaden z losowych lub też niechcianych przez was graczy nie dołączy bez powodu do waszego "lobby".

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Od tej pory można w jeszcze łatwiejszy sposób śledzić swoje ulubione wydarzenia. Od teraz w zakładce „Wydarzenia” która znajduje się w menu „Oglądaj” możliwy jest dostęp do listy obecnie rozgrywanych oraz nadchodzących turniejów np: różnego rodzaju "Lanów". Gdy dodamy jakieś wydarzenie do swoich ulubionych wydarzeń będzemiy otrzymywali powiadomienie w menu głównym gry za każdym razem, gdy będzie ono trwać i będziemy mieli możliwość je obejrzeć.
3. Zdalne śledznie dronem jest to najnowsze "ulepszenie" do tableta w strefie zagrożenia. Dzięki czemu można będzie przejąć kontrolę nad dronem będzie można wykorzystać to "latające cudo" do szpiegowania waszych wrogów, znajdowania zasobów oraz przenoszenia przedmiotów przez całą mapę! Co ułatwia pojedynki pod koniec całej rozgrywki, ponieważ dron może latać po całej mapie, zależy to tylko od tego gdzie go nakierujemy on będzie nam w 100% posłuszny.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

4.Dodatkowo zostały zoptymalizowanie dwa algorytmy. Pierwszy z nich jest to algorytm pokazujący listę danych graczy w grze.
Drugi z nich przyczynia się do polubionych przez nas wydarzeń typu turnieje, "lany" itp.
5.Ponad to przed aktualizacją w strefię zagrożenia gracze mogli się zablokować na sterowalnym dronie który był sterowany przez naszego przeciwnika co było dodatkowym utrudnieniem w rozgrywce.
6.Ostatnią rzeczą w aktualizacji jest to dodanie mapowanie normalnych do trzech skinów z trzech broni:
-M4A1-S | Bazyliszek,
-Desert Eagle | Naga,
-FAMAS | Dżin

Co mogę powiedzieć o tej aktualizacji?
Stu procentowa racja jest w tym że za dużo rzeczy ona nie zmienia w rozgrywce, ale bardzo spodobała mi się opcja dodania swoich ulubionych wydarzeń oraz naprawa "błędu" z dronem służącym do szpiegowania, dzięki temu rozgrywka staje się bardziej przyjemniejsza i nic nam nie stoi na przeszkodzie w dalszym jej kontynuowania jeśli chodzi o strefę zagrożenia.
Z góry dziękuje za przeczytanie mojego artykułu.

5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
6

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
7

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
8

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
9

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
10

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
Chat