Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
0.0 0 603 0
02.11.2017

Jak dobrze rozpocząć swoją przygodę w CS:GO?

Witajcie! W dzisiejszym artykule napiszę kilka porad, które powinny być skuteczne na dobry star w grze Counter Strike:Global Offensive. Możliwe że pewien odłam graczy zastanawia się jak odpowiednio zacząć swoją przygodę z wspomnianą wyżej produkcją, co poprawić, lub co zmienić w swoim rodzaju gry? W poniższym artykule postaram się pomóc w odpowiednim rozpoczęciu gry Counter Strike'a. Porada pierwsza? Najlepiej poćwiczyć ze znajomymi, które już mają nieco większe doświadczenie w tej grze, mogą Ci przykładowo podpowiedzieć nazwy miejscówek na mapach, powiedzieć gdzie przeważnie ustawiają się przeciwnicy, pokazać jakieś ciekawe miejsca dzięki którym będziesz mieć przewagę nad przeciwnikiem, lub nawet może pomóc Ci wybrać na jakiej pozycji będziesz pełnił rolę w Twojej drużynie, i jak będziesz się mógł do tego przygotować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Porada numer dwa skonfiguruj sobie ustawienia gry tak, aby Tobie się grało jak najlepiej, nie chodzi mi tylko o czułość czy celownik myszy, ale także o jasność, proporcje ekranu, bindowanie klawiszy, a także o wydajność, no bo wiadomo płynność poruszającego się obrazu też wpływa na Twoją grę. W internecie znajdziesz pełno poradników na temat czy to zwiększania ilości FPS'ów, lub ogólnie lepszej wydajności z gry więc na ten temat już się nie będę wypowiadał. Jeśli uważasz że Twoja gra nie jest zbyt satysfakcjonująca, lub uważasz że mógłbyś grać lepiej to polecam poćwiczyć refleks, celność oraz poruszanie się. O tych czynnościach wspomniałem już we wcześniejszym artykule więc pozwolę sobie że Cię do niego odeślę jeśli masz troszkę więcej czasu oraz tego co jest chyba najważniejsze czyli chęci.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Link do artykułu w którym wypowiadam się na temat ćwiczeń znajduje się w tym miejscu
"https://www.bananki.pl/bananapedia/jak-lepiej-strzelac-w-cs-go-czyli-mapy-do-trenowania-twoich-umiejetnosci-oraz-celnosci-6418" Wydaje mi się że on także Ci pomoże wzmocnić Twoją efektywność podczas gier turniejowych lub do zwyczajnej gry. Od siebie mogę jeszcze dodać że początkowo nie byłem zainteresowany różnymi treningami lub ustawieniem gry pod Siebie, ale od jakiegoś czasu stwierdziłem że zawsze warto spróbować, i że może będzie lepiej. Już po kilku dniach ja i moi znajomi zauważyli efekty, które były wystarczająco widoczne i dzięki temu stwierdziłem że różnorakie treningi w późniejszym czasie będą mogły się przydać. Więc kontynuowałem swoją przygodę z Counter Strikiem i myślę sobie że ten poradnik Wam może pomoże na swój sposób. Mi więc nie pozostaje już nic innego do napisania niż życzenia powodzenia i miłej gry na przyszłość :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Łupieżca

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
2

Roblox Roblox - pierwsze spotkanie z grą

Poradnik Frosty_04
3

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
4

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
5

Gry samochodowe typu drift

Recenzja bartey
6

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
7

Leona build do lola

Poradnik bartey
8

Roblox Blox News #1 Black Friday i Zima.

Recenzja kacperleague9
9

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
10

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
Chat