Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1635 0
17.12.2017

Jak szybciej strzelać z AWP?

Każdy kto odpalił kiedyś CS'a musiał natknąć się na tą potężną broń jaką jest AWP. Jest to jedyna broń w grze, która zabija 1 strzałem nawet gdy trafimy w ciało. Wyjątkiem jest trafienie w nogi. Jednak jak być lepszym snajperem? To jest oczywiste, że profesjonalni gracze spędzają mnóstwo czasu na deadmatchach szlifując swoje umiejętności, jednak dla nich nie tylko aim się liczy. Gdy już gramy mm'a czy faceita każdy ułamek sekundy jest ważny, dlatego istnieją pewne sztuczki, które pomogą nam oddać szybciej strzał od przeciwnika. Gdy oddajemy strzał z AWP, to musimy chwilę poczekać między pierwszym a drugim. Czy da się skrócić ten czas? Tak, wystarczy od razu po strzale szybko zmienić broń na np. nóż albo pistolet a później z powrotem na snajperke. Dzięki temu oszczędzamy trochę czasu, zanim skończy się podstawowa animacja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jednak żeby do zrobić trzeba się trochę namęczyć bo trzeba wcisnąć aż 2 klawisze, albo dwa razy "Q" albo "2/3" i "1". Tutaj z pomocą przychodzi nam kilka komend które wpisujemy do konsoli:
alias +qswitch "slot3"
alias -qswitch "lastinv"
bind "q" +qswitch
Wklejamy je do naszego configu lub pojedyncze wiersze wpisujemy do konsoli. Co nam to daje? Wystarczy raz wcisnąć "Q" i w mgnieniu oka po strzale z AWP zmienia nam broń na kose i od razu z powrotem na karabin. Nie tylko oszczędzamy nasze palce ale także kilka cennych milisekund. Na pewno dla graczy z niższymi rangami może się to okazać nie potrzebne, jednak bardziej doświadczony gracz dostrzeże różnicy i dzięki temu bindowi nawet gdy chybi pierwszy strzał z na midzie to szybko naciska "Q" i jest już gotowy poprawić swój strzał, podczas gdy przeciwnik będzie męczył się z podstawową animacją przeładowania naboju.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy za to są bany? Odpowiedz jest prosta i oczywista. NIE! Jakiś czas temu jednak był to sporny temat. W centrum uwagi był wtedy szwedzki gracz JW. Uważana, że jest to rodzaj pewnego rodzaju oszustwa gdyż 1 przyciskiem robi to do czego normalnie potrzeba 2. Jednak co nie jest zabronione jest dozwolone. Valve nie zabroniło tego, co więcej sami dodali takie komendy od użytku publicznego, a korzystanie z różnych ich kombinacji wcale nie łamie żadnych ich zasad. Myślę, że więcej profesjonalnych zawodników korzysta z tego binda gdyż jest to po prostu wygodniejsze. Zatem podsumowując, te połączenie tych 3 komend, które podałem wyżej zapewnia wam lekką przewagę gdy używacie AWP. Oczywiście działa to także z innymi brońmi jednak dzięki temu już nic nie zyskujemy. Powodzenia w wbijaniu rangi na mm'ach ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez cziczer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
7

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
8

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
9

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
10

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
Chat