Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
3.0 2 8007 0
17.12.2017

Jak szybciej strzelać z AWP?

Każdy kto odpalił kiedyś CS'a musiał natknąć się na tą potężną broń jaką jest AWP. Jest to jedyna broń w grze, która zabija 1 strzałem nawet gdy trafimy w ciało. Wyjątkiem jest trafienie w nogi. Jednak jak być lepszym snajperem? To jest oczywiste, że profesjonalni gracze spędzają mnóstwo czasu na deadmatchach szlifując swoje umiejętności, jednak dla nich nie tylko aim się liczy. Gdy już gramy mm'a czy faceita każdy ułamek sekundy jest ważny, dlatego istnieją pewne sztuczki, które pomogą nam oddać szybciej strzał od przeciwnika. Gdy oddajemy strzał z AWP, to musimy chwilę poczekać między pierwszym a drugim. Czy da się skrócić ten czas? Tak, wystarczy od razu po strzale szybko zmienić broń na np. nóż albo pistolet a później z powrotem na snajperke. Dzięki temu oszczędzamy trochę czasu, zanim skończy się podstawowa animacja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jednak żeby do zrobić trzeba się trochę namęczyć bo trzeba wcisnąć aż 2 klawisze, albo dwa razy "Q" albo "2/3" i "1". Tutaj z pomocą przychodzi nam kilka komend które wpisujemy do konsoli:
alias +qswitch "slot3"
alias -qswitch "lastinv"
bind "q" +qswitch
Wklejamy je do naszego configu lub pojedyncze wiersze wpisujemy do konsoli. Co nam to daje? Wystarczy raz wcisnąć "Q" i w mgnieniu oka po strzale z AWP zmienia nam broń na kose i od razu z powrotem na karabin. Nie tylko oszczędzamy nasze palce ale także kilka cennych milisekund. Na pewno dla graczy z niższymi rangami może się to okazać nie potrzebne, jednak bardziej doświadczony gracz dostrzeże różnicy i dzięki temu bindowi nawet gdy chybi pierwszy strzał z na midzie to szybko naciska "Q" i jest już gotowy poprawić swój strzał, podczas gdy przeciwnik będzie męczył się z podstawową animacją przeładowania naboju.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy za to są bany? Odpowiedz jest prosta i oczywista. NIE! Jakiś czas temu jednak był to sporny temat. W centrum uwagi był wtedy szwedzki gracz JW. Uważana, że jest to rodzaj pewnego rodzaju oszustwa gdyż 1 przyciskiem robi to do czego normalnie potrzeba 2. Jednak co nie jest zabronione jest dozwolone. Valve nie zabroniło tego, co więcej sami dodali takie komendy od użytku publicznego, a korzystanie z różnych ich kombinacji wcale nie łamie żadnych ich zasad. Myślę, że więcej profesjonalnych zawodników korzysta z tego binda gdyż jest to po prostu wygodniejsze. Zatem podsumowując, te połączenie tych 3 komend, które podałem wyżej zapewnia wam lekką przewagę gdy używacie AWP. Oczywiście działa to także z innymi brońmi jednak dzięki temu już nic nie zyskujemy. Powodzenia w wbijaniu rangi na mm'ach ;)
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez cziczer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
3

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
4

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
5

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
6

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
7

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Recenzja xOliwicia
9

Minecraft Jak w szybki sposób zdobyć fortunę?

Poradnik KrzychuOtwocki
10

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
Chat