Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 205 0
09.06.2018

Minecraft, czyli gra dla dzieciaków czy może sposób na rozwijanie wyobraźni?

Jak wszystkim doskonale wiadomo Minecraft to gra, w której wcielamy się w postać o nazwie Steve lub Alex (w zależności od wyboru głównego bohatera) i przemierzamy kwadratowy świat w poszukiwania surowców mających nam ułatwić przetrwanie. W 2012 roku Minecraft był najpopularniejszą i najchętniej nagrywaną grą na serwisie społecznościowym YouTube przez osoby takie jak JJayJoker, Mandzio, PolskiPingwin, Blowek, MagdalenaMariaMonika i wiele wiele innych. Dzięki tym działaniom coraz więcej osób zaczęło kupować tą grę lub zwyczajnie pobierać z różnych źródeł internetowych. To wtedy rozpoczęła się era kreatywności zarówno ze strony twórców jak i widzów, powstawały różnego rodzaju serie, modyfikacje, serwery których nie sposób wymienić ze względu na ich ilość. Jest to też początek tworzenia niesamowitych budowli zapierających wdech w piersiach!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiele osób wspomina bardzo dobrze ten okres jednak z czasem Minecraft został zalany krytyką, jaka to ta gra jest dziecinna i beznadziejna. Jak wiadomo krytyka była, jest i będzie zawsze, ale jednak osobiście uważam że Minecraft jest grą która potrafi pobudzić wyobraźnie zarówno u dziecka jak i u starszych. Dowodem na to jest wiele kanałów na YouTube, które prowadzone są przez osoby dorosłe, nagrywające materiały różnego rodzaju na temat tej gry. Osoby te na swoich materiałach potrafią zdobywać od kilku do kilkunastu milionów wyświetleń. Warto dodać, że największa i najostrzejsza krytyka na "pikselową grę" według mojej opinii powstała w Polsce. Owszem za granicą również znajdzie się multum negatywnych opinii, jednak ludzie za granicą mają do siebie większy szacunek, czego nie można do końca powiedzieć o polskim internecie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, nie każdy musi kochać czy lubić Minecraft'a, ale nie usprawiedliwia to jednak faktu jakim jest dość wulgarne obrażanie osób, które tą grę lubią i spędzają przy niej ogrom czasu. Sama jestem osobą, która wychowała się na niej i spędziła w niej sporo godzin i mogę śmiało stwierdzić, że ta gra również przyczyniła się do rozwinięcia mojej wyobraźni w pewnym stopniu. Moją opinię na ten temat zrozumieją wszyscy, którzy również się wychowali na niej i spędzili nad nią mnóstwo czasu. Natomiast do was drodzy czytelnicy mam ważną radę na przyszłość. Jeżeli nie lubisz Minecraft'a to masz prawo do wyrażenia swojej opinii, ale rób to mądrze i w sposób konstruktywny, a nie obrażaj, tylko dlatego bo pozostali mają odmienne zdanie od twojego!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez !Vincers!

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
6

Wartune Wartune - Gra może i ładna ale..

Recenzja Cesere
7

Roblox Bardzo ciekawa gra w ROBLOX

Recenzja Zi0ło
8

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
9

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
10

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
Discord