Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1573 0
10.12.2017

Jak zobaczyć ile ma się fps'ów w grze?

Witam dzisiaj przedstawię wam dość krótki poradnik ale sądzę, że w miarę potrzebny. Zapewne większość ludzi grających w cs'a wie co zrobić, aby zobaczyć swoje fps'y. Ten poradnik jest bardziej skierowany do osób, które zaczynają grę lub po prostu niewiedzą jak to się robi. Ma to na celu pokazanie im, że bez żadnych pluginów, jakiś programów lub czegoś jeszcze innego można zrobić tak, że przez cały czas będziemy widzieli swoje fps'y. Ponadto oprócz fps'ów możemy również zobaczyć w ilu (ms) mamy klatki, czyli co jaki czas nas cofa, laguje. Pokazany też jest ping, który jest bardziej wiarygodny od tego, którego mamy podczas meczu w tabeli wyników. Te statystyki nie znikają w trakcie meczu są cały czas pokazane aż wpisze się tą samą komendę ale z inną liczbą (w tym przypadku "0").
Mam nadzieję, że mój poradnik przydał wam się chociaż w niewielkim stopniu :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Wchodzimy w naszą grę.
(Jeżeli nie mamy gry, a chcemy w nią pograć to radzę nie pobierać jej przez jakieś stronki, które reklamują CS:GO za darmo z możliwościa grania multiplayer(czyli z innymi ludźmi poprzez połączenie internet). Pobieranie cs'a z torrentów też nie jest słuszne, ponieważ jest duża szansa na to, że możemy przy okazji ściągnąć jakiegoś wirusa typu: koń trojański. Zalecam, aby kupić tę grę przez steam'a, ponadto jest teraz promocja na wszystkie gry na steam z okazji świąt także cs:go kosztuje mniej. Jeżeli jednak nie chcemy kupować gry przez steam'a to możemy kupić przez różne zaufane strony typu: g2a, allegro i stronki z grami powiązane z banankami, ale również przez same bananki, a koszt takiej gry to 12500 bananków. Grę można również otrzymać w prezencie od znajomego lub kogoś kogo znamy. )
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
2. Odpalamy konsolę (domyślnie jest ona pod przyciskiem ~ ).
3. W konsoli wpisujemy: net_graph 1 lub 0 (1 odznacza, że będziemy widzieli; 0 że nie będziemy widzieli).
4. Po wpisaniu zamykamy konsolę i w prawym dolnym rogu wyświetlają się nam nasze fps'y.
Jeżeli nie będzie nam ten proces działał to zalecam wyjście z gry i wejście spowrotem lub zrestartowanie komputera, który poprzez nagromadzenie dużej ilości danych mógł po prostu nie odczytać poleceń wysyłanych przez grę Counter-Strike Global Offensive. Natomiast jeśli błąd będzie występował cały czas polecam zrobić reinstall gry, czyli odinstalowanie gry oraz ponowne jej zainstalowanie. Są jeszcze różne komendy na podgląd swoich fps'ów, ale ja przedstawiłem wam tylko ten jeden według mnie najprostszy do zapamiętania i najlepszy. Zapraszajcie również znajomych do przeczytania tego "krótkiego" artykułu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szymczok15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
3

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Złomiarza

Poradnik Porarzo
5

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
6

Roblox Top 5 najlepszych trybów w Roblox! #1

Video Namirt
7

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
10

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
Chat