Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1357 0
14.06.2017

Jest wciągająca

Counter-Strike Global Offensive jest grą wciągająca i trudną do bycia dobrym w nią. Jest dużo serverów z custom gamemodeami od hide n seek po surf.
Jest bardzo dużo graczy grających w tą grę. Oraz jest dużo skinów na bronie palne i noże. Przez skiny niektórzy dużo zarobili a niektórzy bardzo dużo stracili. To zależy jaką masz psychikę jeśli szybko chcesz zarobić to prawdopodobnie stracisz a jeśli powoli zaplanujesz tradujesz to możesz nawet dojść do noża ale temat z skinami to na inny czas. Dziś będziemy rozmawiać o grze Counter-Strike Global Offensive zrobionej przez Valve Corp. oraz Hidden Path Entertainment. Jest to gra bardzo popularna na Steam oraz w E-Sportcie ma dużo kopii sprzedanych oraz dużo osób aktywnie grających w tą grę pobiła rekordy swóich poprzedników Counter-Strike Sourcea i 1.6.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ale minusami są np. jest dużo smurfów (smurf to gracz który ma konto na słabszym levelu a jest o wiele lepszy niż jego ranga) albo dużo ludzi nie chce współpracować przykładami takich ludzi są rosjanie. Oraz jest dużo ludzi z hackami jak np. Spinbot Valve próbuje ich powstrzymać przy pomocy V.A.C (Valve Anti Cheat). Jest też duża ilość osób słabych w grę które utrudniają innym w granie drużynowe przez to że np. podpowiadają przeciwniką pozycje swej drużyny poprzez bezsensowne strzelanie lub rzut granatem oraz oni często pierwsi giną z powodu że wręcz podchodzą pod celownik sniperowi z Awp na T spawnie. Minusem jest duże ceny skinów, skrzynek i kluczy dużo ludzi ma słabe skiny z powodu że są drogie i inni nie chcą po prostu wydawać na pixele w grach ponieważ to są rzeczy do gry a np. Najtańsze noże w grzę są po ok. 40€.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Plusami są np. Skiny które można dropnąć czasami pod koniec rundy które można sprzedać na community market place za euro na steam. Drugim plusem jest że ma małe wymagania przez co możesz w to zagrać na prawie każdym komputerze.
Ta gra może poprawić twoją celność z powodu na wymaganie celności ale nie tylko celność jest lepsza ale też myślenie ponieważ nie możesz strzelać w długich seriach bo nie trafisz nikogo za każdym strzałem celność jest niższa oraz rozrzut jest wyższy oraz broń jest mniej celna podczas chodzenia więc trzeba się nie ruszać i strzelać w krótkich seriach. jest dużo broni które są w grzę niektóre lepsze niektóre słabsze ale niektóre droższe a niektóre tańsze. Nie ma innych wariantów broni wiec ta gra nie jest typu P2W (Pay to Win). Każda broń ma inny rozrzut
Podsumując polecam zakup tej gry
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aleksander200

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
3

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
4

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
5

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
6

Margonem Margonem - ulubiona gra dzieciństwa

Recenzja SamurajKarol
7

Gears 5 - Moja Recenzja

Recenzja Kacper12361838
8

League of Legends Wsparcie - Ogólny opis

Poradnik Alisiowa
9

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
10

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
Chat