Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 249 0
02.07.2022

Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Star Stable Online, jest grą dla miłośników koni, przygód i przede wszystkim dobrej zabawy. SSO oferuje nam dużą ilość zadań fabularnych jak i pobocznych, eventy świąteczne oraz tematyczne, możliwość customizacji postaci, jej ubioru oraz stroju naszego wierzchowca. Oprócz podstawowych funkcji, możemy również integrować się z przyjaciółmi, zwiedzać piękne tereny lub brać udział w zawodach. Gra jest bardzo cały czas dopracowywana, jednak jej nostalgiczny dla starszych graczy klimat jest zachowany, grafika ulega ciągłym zmianom a wszystkie błędy, które wytykają gracze są naprawiane dla ich komfortu gry. Fabuła jest dynamiczna, ale długa i zawiła, można się wzruszyć jak i pośmiać, przywiązać do postaci lub jakąś znienawidzić. NPC-ty mają unikalny wygląd i charaktery, SSO promuje i normalizuje inność między nami, co więcej wspiera graczy i stara się aby zostali w grze jak najdłużej. Z administracją, moderacją i pracownikami jest bardzo dobry kontakt, a nieścisłości da się szybko rozwiązać. Gra zajmuje i umila czas, jest estetyczna i przyjemna, każdemu polecam i zachęcam do rozgrywki- wstęp.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Mimo przyjaznej stylistyki, możemy napotkać w grze wiele pozornie nieprzyjaznych miejsc- platformę wiertniczą, tereny budowy wrogich naszym stajniom- G.E.D, chatkę tajemniczej czarownicy czy zaśnieżoną Dolinę Ukrytych Dinozaurów. W każdym terenie do odblokowania czeka nas wiele tajemnic oraz wyzwań, mimo, że gra jest skierowana głównie dla młodszych osób, to sądzę, że rozmaitość graficzna, fabularna oraz możliwości budowania relacji między graczami jest bardzo atrakcyjna również dla starszych graczy. SSO jest aktualizowane bardzo często, co tydzień w środy, co jest dużym plusem. Gracze dostają również zapowiedzi i wiedzą na co się przygotować, mimo częstego dodawania nowych ras koni- co nie podoba się wielu graczom, SSO nie zapomina o graczach i w miarę możliwości udostępnia nam nowe wydarzenia, równocześnie pracując nad błędami. Star Stable Online to gra z historią, poprzedziły ją Starshine Legacy czy Stajnia Marzeń, wiele osób chętnie wraca do tych gier, jednak SSO łączy urokliwy klimat starszych gier dodając nutę świeżości i aktualności do naszych czasów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Mimo, że wielu graczom się to nie podoba, gra jest przeznaczona głównie członkom ''vip'', którzy wykupili Star Rider, ale dzięki temu jak dynamicznie rozwija się owa gra i ile osób nad nią pracuje, nie trudno tego zrozumieć. Podczas eventów czy świąt wiele osób ma możliwość wypróbowania funkcji Star Rider na określony czas, co jest naprawdę zachęcające. Gracze podstawowi nie są zapominani, dostęp do eventów mają wszyscy, choć oczywiście ''vip'' ma swoje plusy, każdy traktowany jest przyjaźnie przez moderację i każdy ma swoją szansę na wypróbowanie wszystkich funkcji gry. Kolejnym świetnym przedsięwzięciem SSO jest tworzenie unikatowych, jak i wzorowanych na prawdziwych modelach koni, różnorodność animacji, chodów czy umaszczeń jest niesamowita- każdy znajdzie coś dla siebie. Gracze, którzy ukończyli fabułę również nie są zapominani, co jakiś czas dodawane są nowe zadania, lub jest możliwość podbijania reputacji wśród NPC, trenowanie koni czy integracje w klubach lub grupach. Szczerze polecam i zachęcam do zagrania! Buźka :*

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pupkacz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
3

Momio Momio - czyli to i owo

Recenzja ewq222
4

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
5

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
6

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
8

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Grand Theft Auto V (B2P) Fabuła

Recenzja tynk12345
10

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
Chat